[ŽT] Dar viena „Patriot“ Ukrainoje. Kodėl įsiuto ukrainiečiai  ()

Yigalas Levinas pasireiškė ukrainiečiams su informacija, kad jokia Vakarų oro gynyba jų visiškai neapsaugos nuo raketų.© MApN (CC BY-SA 3.0) | https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Patriot_missile_battery_Romania_2.jpg

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Yigalas Levinas paaiškino, kodėl civilių gyventojų saugumas beveik nepriklauso nuo oro gynybos sistemų skaičiaus Ukrainoje: „Bet kokia oro gynyba ir priešraketinė gynyba yra pralaužiama, ir tai jau daug kartų buvo pasakyta. Kai tu esi prisotintas priešlėktuviniais ir priešraketiniais ginklais, jie pirmiausiai uždengia strateginius objektus, turint jų daugiau, jie vis tiek dengs pagrinde strateginius objektus, tik tankiau. Tai tik kažkas, ką reikia suprasti ir žinoti. Taip viskas veikia visur“.

[EU+Kuponai] Specialus rinkinukas! Fantastiškos 1800W energijos stotelės, 100W laidai, SUP irklentės, multimetrai ir kampiniai šlifuokliai (Video)
2859 6

Specialus rinkinukas

Kuponai

Galioja iki 2024-07-31

Labai ribotas kiekis

Iš Čekijos/Kinijos sandėlių greitas ir saugus pristatymas

1) „DaranEner NEO1500 Pro“ - 1800W, 1382,4Wh portabili energijos stotelė

2) „BlitzWolf BW-TC23“ - greitojo įkrovimo ir duomenų perdavimo laidas

3) „MUSTOOL C21“ - universalus multimetras 

4) „Drillpro“ - 800W kampinis šlifuoklis, pasirenkamas baterijų skaičius

5) „FunWater SUPFW04A“ - pripučia SUP irklentė

Išsamiau

Yigalas Levinas apie tai pranešė „Radio NV“ „YouTube“ kanale.

Ukrainiečiai įsiuto. Karo analitikas suerzino ukrainiečius pranešdamas, kad civilių gyventojų saugumas mažai priklauso nuo oro gynybos priemonių skaičiaus: „Kol vyksta plataus masto karas ir tave apšaudys, niekada nebūsi saugus, kad ir kaip būtų“.

 

„Jausitės saugūs, kai baigsis karas ir kai nebebus Rusijos, kai ten kils pilietinis karas ir suskirstys juos į tūkstančius subjektų, kurie grauš vienas kitą, o tada jūsų lauks pabėgėlių antplūdis. Tautos piliečiai seka žinias, kad vokiečiai perdavė kitą „Patriot“ sistemą, o tai turėtų reikšti, kad bus lengviau, tačiau taip nebus“, – aiškino Yigalas Levinas.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
Autoriai: Edvardas Rimšelis
(31)
(4)
(27)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()

Susijusios žymos: