Rusijai bus šokas. „Artėja karo šalies viduje metas.“ Kompromisas neįmanomas  ()

Karas atkeliaus ir į rusų namus.


Karas
Karas
© General Staff of the Armed Forces of Ukraine (Atvira licencija) | https://www.facebook.com/photo.php?fbid=819520093694404&set=pb.100069092624537.-2207520000&type=3

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Žurnalistas Vitalijus Portnikovas teigia, kad artimiausiu metu jokios taikos derybos tarp Ukrainos ir Rusijos negali įvykti, nes kompromisas neįmanomas dėl pernelyg didelio kariaujančių pusių tikslų skirtumo.

Vitalijaus Portnikovo interviu su Igoriu Jakovenka galite peržiūrėti jo „YouTube“ kanale.

Ukrainos publicistas pakartojo savo ankstesnę prognozę dėl karo Ukrainoje pabaigos laiko: „Bet kuriam protingam žmogui aišku, kad artimiausiu metu nėra platformos Rusijos ir Ukrainos karui užbaigti. Manau, kad vis daugiau Ukrainos piliečių prieina prie išvados, kad tai yra daugiametis karas, kuris gali užtrukti daugelį metų Rusijos ir Ukrainos konfrontacijos, o mes konfliktuojame jau dešimt metų, didysis karas tęsiasi dvejus su puse metų, gali būti, kad toks didelis karas tęsis dar kelerius metus, o paskui tęsis mažo intensyvumo konfliktas, t. y. 20-30-ieji – tai karo Ukrainoje laikas.

[Vokietija+Kuponas] Būtinas daiktas turintiems įvairaus tipo baseiną - puikus robotas palaikys maksimalią švarą („Lixada“)
2024 1

Puiki kaina

Iš Vokietijos greitas ir saugus pristatymas

Sutvarkyti visi mokesčiai

Ribotas kiekis

Belaidis robotas tinka įvairaus dydžio ir formos baseinams

Išsamiau

Po to Vitalijus Portnikovas sakė: „Galbūt artėja karo Rusijos viduje metas, manau, kad šis karas, jei jis tęsis, tikrai ateis į pačių rusų namus. Tai natūralu, nes tai turi būti abipusis išsivaduojamasis karas. Visada sakiau, kad jei Rusija Ukrainą turėtų paversti beviltiška erdve, jei toks yra Rusijos tikslas, tai pagal karo logiką Ukraina turėtų paversti Rusiją tokia pat beviltiška erdve. Turėsime bendrą beviltiškumo erdvę nuo Užgorodo iki Vladivostoko.“

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(65)
(0)
(65)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()

Susijusios žymos: