[ŽT] „Jis žudo „įkaitus“. Tai gryniausia kapituliacija  ()

Jis to visiškai nesigėdija.


Romanas Svitanas
Romanas Svitanas
© Stop kadras|https://www.youtube.com/watch?v=B5SVm4AMcIw

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Teroristai iš pradžių išsako savo reikalavimus, kaip neseniai padarė Putinas, siūlydamas Ukrainai nepriimtiną „taikos planą“, o paskui pradeda žudyti „įkaitus“ raketomis, – savo nuomonę apie smūgius ligoninėms išsakė Romanas Svitanas. 

Romanas Svitanas savo nuomonę išdėstė interviu „YouTube“ kanale „Fabrika novin“.

[Vokietija+Kuponas] Būtinas daiktas turintiems įvairaus tipo baseiną - puikus robotas palaikys maksimalią švarą („Lixada“)
2034 1

Puiki kaina

Iš Vokietijos greitas ir saugus pristatymas

Sutvarkyti visi mokesčiai

Ribotas kiekis

Belaidis robotas tinka įvairaus dydžio ir formos baseinams

Išsamiau

Karo ekspertas paaiškino, kokio tikslo siekia Putinas, įsakęs bombarduoti Ukrainos ligonines: „Putinas nori atkreipti pasaulio bendruomenės dėmesį į savo teroristinius veiksmus. Jis to nesigėdija, o elgiasi kaip grynas teroristas: pirmiausia išdėsto savo reikalavimus, o tada pradeda žudyti įkaitus. Putino reikalavimai, kuriuos jis išdėstė pagal vadinamosios „taikos formulės“ sprendimą, yra gryniausia Ukrainos kapituliacija, ir visi tai puikiai supranta“. 

 

Tuo pat metu Romanas Svitanas pabrėžė: „Taigi Putinas išdėstė kapituliacijos sąlygas. Sąlygos tokios: Ukrainos kariuomenės išvedimas iš Luhansko, Donecko, Chersono, Zaporižios ir Krymo sričių ir karo veiksmų įšaldymas. Jis kelia absoliučiai teroristinius reikalavimus, ir kaip teroristas jis pradeda žudyti „įkaitus“, t. y. smūgiai, kuriuos dabar matome, yra grynai teroristinės operacijos“.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(63)
(2)
(61)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()

Susijusios žymos: