[ŽT] „Jų apskritai neturėtų būti Ukrainoje.“ Neįtikėtina kas pasirodė fronte  ()

Ukrainoje matomi tankai, kurių čia neturėtų būti.© Vitaly V. Kuzmin (CC BY-SA 4.0) | https://commons.wikimedia.org/wiki/File:T-90S_0033_copy.jpg

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Ukrainiečiai naikina rusų T-90S tankus, pažymi karo ir politikos stebėtojas Oleksandras Kovalenko. Šis tankas, vertinamas maždaug 4,5 milijonais dolerių, yra vienas moderniausių rusų pajėgose, bet dega po dronų atakų. Kodėl tai keista?

T-90S yra eksportinė T-90 versija su labai įdomia istorija. Jie daugiausia buvo siunčiami pagal sutartis į Indiją kaip T-90S „Bhishma“, tačiau dalis tankų nebuvo priimti dėl prastos surinkimo kokybės ir kitų problemų/defektų. Jie sukaupė tam tikrą skaičių tokių tankų ir nuo 2022 metų lapkričio-gruodžio siunčia juos į frontą“, - aiškina Kovalenko.

[Vokietija!] Mažiausia kaina šiais metais. Beprotiška, ką sugeba naujausias išmanusis „Xiaomi“ klozeto dangtis („Smartmi Smart Toilet Seat 2“)
2196 2

Labai gera kaina

Iš Vokietijos

Greitas ir saugus pristatymas

Nuostabus funkcionalumas

Išsamiau

T-90S turi 1000 AG variklį, pasiekia 65 km/val. greitį, pagrindinis ginklas yra 125 mm pabūklas. Šalia jo yra pora kulkosvaidžių. Nuo kitų T-90 versijų T-90S skiriasi šiek tiek mažesniu svoriu, nes neturi kai kurių elektronikos komponentų, kurių rusai nesiūlė eksporto versijoje.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: Technologijos.lt
(14)
(3)
(11)

Komentarai ()