„Į mus skrenda?!“ Rusai iš arti susipažino su ukrainiečių „Bebru“ (Video)  ()

Astrachanės srityje rusai nufilmavo ukrainiečių droną-kamikadzę.© Ekrano nuotrauka

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Astrachanės srityje, maždaug 700 km nuo Ukrainos pajėgų kontroliuojamos teritorijos, rusai nufilmavo ukrainiečių droną „Bober“ („Bebras“). Rusų jūreiviai svarstė, ar tik ne juos dronas ruošiasi atakuoti. „Jei kas, iš kart už borto“, apie šuolį į vandenį svarstė vienas iš rusų. Tačiau šis „Bober“ skrido kitur ir jūreivius tik išgąsdino.

[Vokietija+Kuponas] Būtinas daiktas turintiems įvairaus tipo baseiną - puikus robotas palaikys maksimalią švarą („Lixada“)
2024 1

Puiki kaina

Iš Vokietijos greitas ir saugus pristatymas

Sutvarkyti visi mokesčiai

Ribotas kiekis

Belaidis robotas tinka įvairaus dydžio ir formos baseinams

Išsamiau

„Bober“ – tai nuo 2023 metų naudojamas ukrainiečių dronas-kamikadzė. Daug techninių jo savybių lieka paslaptyje, bet jo veikimo nuotolis yra 600-800 km. Kai kurie šaltiniai nurodo, kad „Bober“ gali nuskristi ir visą tūkstantį kilometrų. Jis pasiekia 200 km/val. greitį ir turi 20 kg kovinę galvutę. Vienas toks dronas kainuoja daugiau nei šimtą tūkstančių dolerių.

Anksčiau buvo pasirodžiusi informacija, kad „Bober“ neturi imuniteto rusų elektroninėms karybos sistemoms. Ir problemų tikrai yra. Šiandien internete pasirodė Volgogrado regione nukritusio „Bober“ nuotraukos.

 

Tiesa, neaišku, ar jis nukrito pats, ar buvo kaip nors nutupdytas.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: Technologijos.lt
(29)
(1)
(28)

Komentarai ()