860 000 žmonių. Tai prasidėjo. Ukrainos kariuomenė tuoj sulauks galingo pastiprinimo  ()

Tai antras pagal dydį rodiklis po Vokietijos.


Asociatyvi nuotr.
Asociatyvi nuotr.
© General Staff of the Armed Forces of Ukraine (Atvira licencija) | https://www.facebook.com/photo/?fbid=826515179661562&set=pcb.826515219661558

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Liepos 8 d., pirmadienį, Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis Varšuvoje pasirašė dvišalę saugumo sutartį su Lenkija.

Ukrainos kariuomenė tuoj sulauks galingo pastiprinimo. Ukrainos ir Lenkijos saugumo sutartyje numatyta, kad Lenkijos vyriausybė pradės skatinti ukrainiečius grįžti namo tarnauti Ukrainos gynybos pajėgose.

[Vokietija] Tik 43€ už akumuliatorinį trimerį! Su 2 baterijomis, įkrovikliu, peiliais ir žaibišku pristatymu. Paskutiniai vienetai
2460 5

Mažiausia kaina

Iš Vokietijos greitas ir saugus pristatymas

Sutvarkyti visi mokesčiai

Ribotas kiekis

Su 2 baterijomis, įkrovikliu ir peiliais

Išsamiau

2024 m. sausio mėn. duomenimis, Europos Sąjungos šalyse gyvena apie 4,3 mln. ukrainiečių. Eurostato duomenų bazės duomenimis, apie 860 000 iš jų yra suaugę vyrai.

Lenkija suteikė laikinosios apsaugos statusą 950 000 ukrainiečių. Tai antras pagal dydį rodiklis po Vokietijos.

Anksčiau Lenkijos gynybos ministras Wladyslawas Kosiniakas-Kamyszas pareiškė, kad Lenkija yra pasirengusi padėti Ukrainai grąžinti mobilizacijos amžiaus vyrus ir padėti kare prieš Rusiją.

 

„Daugelis lenkų piktinasi, matydami jaunus ukrainiečius viešbučiuose ir kavinėse tuo metu, kai turime dėti tiek daug pastangų, kad padėtume Ukrainai“, – pažymėjo Lenkijos gynybos ministras.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(198)
(7)
(191)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()

Susijusios žymos: