Naujausias Rusijos monstras. Atkeliauja S-70 „Ochotnik“. Jau netrukus (Video)  ()

Vakarų analitikų teigimu, šių bepiločių orlaivių dislokavimas buvo numatytas 2024 m., tačiau dabartinė geopolitinė situacija ir sankcijos gali turėti įtakos jų dislokavimo tempams ir mastams.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Vykstant karui ir didėjant priklausomybei nuo bepiločių orlaivių, Rusija ir toliau demonstruoja savo pažangias technologijas, įskaitant S-70 „Ochotnik“ (Medžiotojas). „Army Recognition“ teigimu, šio drono gamyba turėtų prasidėti artimiausiu metu.

Šis slaptas (stealth) dronas, sukurtas bendradarbiaujant Rusijos kompanijai „Suchoi“ ir orlaivių gamybos korporacijai MiG, pirmą kartą buvo pristatytas 2017 m. Jo projektavimo principai paremti 5 kartos naikintuvo Su-57 technologija.

Šis sunkusis kovinis dronas sukurtas veikti kartu su Su-57.

[EU+Kuponai] „Outdoor Oasis Sale“! Monstriniai 55km/h el. paspirtukai, el. dviračiai, energijos stotelės, SUP irklentės ir kt.
3074 4

„Outdoor Oasis Sale“ išpardavimas!

Nuolaidų kuponai

Iš Europos sandėlių

Iki 2 metų garantijos

1) „SolarPlay Q2501“ - mobili energijos stotelė, 2400W, 2160Wh, LiFePO4

2) „KUGOO G2 MAX“ - 1500W, 55km/h sulankstomas el. paspirtukas

3) „ONESPORT OT16-2“ - 250W, 48V 17Ah, 20 colių ratų sulansktomas el. dviratis

4) „FunWater SUPFR02D“ - 335 x 83 x 15 cm SUP irklentė

Išsamiau

„Ochotnik“ pirmąjį skrydį atliko 2019 m. rugpjūčio mėn. Vėliau, tų pačių metų rugsėjį, Rusijos gynybos ministerija paskelbė filmuotą medžiagą, kurioje matyti, kaip „Ochotnik“ skrenda šalia Su-57.

 

„Ochotnik“ gali nešti įvairiausius ginklus, įskaitant valdomas ir nevaldomas bombas, sveriančias iki 1000 kg, taip pat įvairias raketas oras-žemė ir oras-oras. Jame sumontuoas reaktyvinis variklis AL-31, kuris naudojamas ir naikintuvuose Su-27. Dronas gali pasiekti iki 1000 km/val. greitį ir įveikti 6000 km atstumą.

„Nors šių bepiločių orlaivių dislokavimas buvo suplanuotas šiais metais, dabartinis geopolitinis klimatas ir sankcijos gali turėti įtakos jų dislokavimo tempui ir mastui“, – pabrėžė stebėtojai.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(22)
(42)
(-20)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()