[ŽT] „Viskas baigėsi per 1 dieną.“ Sustabdytos visos rusų pastangos (Video)  ()

„Šaudo labai tiksliai“.


Asociatyvi nuotr.
Asociatyvi nuotr.
© artellliii72 (Pixabay Content Licence)|https://pixabay.com/photos/wheels-caterpillar-tank-mud-6591972/

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Ukrainos desantininkai sunaikino kelis rusų „tankus-tvartus“ netoli okupuotos Marijinkos. 46-oji atskiroji oro pajėgų brigada pranešė, kad smūgiams į rusų techniką buvo panaudota artilerija.

„Priešo šarvuotąją techniką gali naikinti ne tik bepiločiai orlaiviai. Mūsų artileristai pastaruoju metu labai gerai ir tiksliai šaudo“, – sakė desantininkai.

Vaizdo įraše keli rusų tankai, kurie yra visiškai uždengti grotomis ir maskuojamaisiais tinklais, bando judėti keliu. Ant šarvuočių taip pat sumontuotas minų tralas KMT-7, kuriuo galima pravažiuoti per minų laukus.

[Vokietija!] Mažiausia kaina šiais metais. Beprotiška, ką sugeba naujausias išmanusis „Xiaomi“ klozeto dangtis („Smartmi Smart Toilet Seat 2“)
2195 2

Labai gera kaina

Iš Vokietijos

Greitas ir saugus pristatymas

Nuostabus funkcionalumas

Išsamiau

Vienas tankas sunaikintas pakelėje. Jis buvo sustabdytas tarp Marjinkos ir Heorhivkos. Antrasis „tankas-tvartas“ net nespėjo išvažiuoti iš Marjinkos rajono ir buvo sunaikintas kelyje.

Šioje Donecko srities teritorijoje rusai, pasitelkdami „tankus-tvartus“, bando prasiveržti į Heorhivką ir pralaužti ukrainiečių gynybą. Ukrainos generalinis štabas pranešė, kad per pastarąją parą baigėsi keturi mūšiai prie Krasnohorivkos, Heorhivkos, Kostantynivkos ir Paraskovivkos.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(199)
(8)
(191)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()

Susijusios žymos: