[ŽT] „Viskas baigėsi per 1 dieną.“ Sustabdytos visos rusų pastangos (Video)  ()

„Šaudo labai tiksliai“.


Asociatyvi nuotr.
Asociatyvi nuotr.
© artellliii72 (Pixabay Content Licence)|https://pixabay.com/photos/wheels-caterpillar-tank-mud-6591972/

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Ukrainos desantininkai sunaikino kelis rusų „tankus-tvartus“ netoli okupuotos Marijinkos. 46-oji atskiroji oro pajėgų brigada pranešė, kad smūgiams į rusų techniką buvo panaudota artilerija.

„Priešo šarvuotąją techniką gali naikinti ne tik bepiločiai orlaiviai. Mūsų artileristai pastaruoju metu labai gerai ir tiksliai šaudo“, – sakė desantininkai.

Vaizdo įraše keli rusų tankai, kurie yra visiškai uždengti grotomis ir maskuojamaisiais tinklais, bando judėti keliu. Ant šarvuočių taip pat sumontuotas minų tralas KMT-7, kuriuo galima pravažiuoti per minų laukus.

[Vokietija+Kuponas] Būtinas daiktas turintiems įvairaus tipo baseiną - puikus robotas palaikys maksimalią švarą („Lixada“)
2034 1

Puiki kaina

Iš Vokietijos greitas ir saugus pristatymas

Sutvarkyti visi mokesčiai

Ribotas kiekis

Belaidis robotas tinka įvairaus dydžio ir formos baseinams

Išsamiau

Vienas tankas sunaikintas pakelėje. Jis buvo sustabdytas tarp Marjinkos ir Heorhivkos. Antrasis „tankas-tvartas“ net nespėjo išvažiuoti iš Marjinkos rajono ir buvo sunaikintas kelyje.

Šioje Donecko srities teritorijoje rusai, pasitelkdami „tankus-tvartus“, bando prasiveržti į Heorhivką ir pralaužti ukrainiečių gynybą. Ukrainos generalinis štabas pranešė, kad per pastarąją parą baigėsi keturi mūšiai prie Krasnohorivkos, Heorhivkos, Kostantynivkos ir Paraskovivkos.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(199)
(8)
(191)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()

Susijusios žymos: