[ŽT] „Rusų reikalai sparčiai blogėja.“ Kas nutiko su rezervais  ()

Rusų nuostoliai yra milžiniški.© Hnapel (CC BY-SA 4.0) | https://commons.wikimedia.org/wiki/File:T-72B_Tank_Vrijheidsmuseum_hnapel_06.jpg

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Atvirųjų šaltinių žvalgybos projekto „Oryx“ duomenimis, Rusija kiekvieną mėnesį praranda bent po 100 tankų. Tai žymiai lenkia Rusijos tankų gamybos galimybes, net ir įskaitant senų tankų traukimą iš ilgalaikio saugojimo aikštelių.

Analitikas rašantis slapyvardžiu „Highmarsed“ teigia, kad Rusijos tankų atsargos tose aikštelėse stipriai krenta. Rusijos T-55 rezervai krito 31 %, T-62 – 37 %, o T-80B – net 79 %. Įdomu tai, kad T-72, pagrindinis Rusijos pajėgų tankas, atnaujinamas ne taip sparčiai – tik apie 10 % T-72 rezervų paliko aikšteles. Tačiau taip greičiausiai yra todėl, kad rusams trūksta pajėgumų tuos tankus atstatyti. Senesni tankai tikriausiai atnaujinami naudojant donorus – iš poros tankų lipdomas vienas. T-72 dėl automatinės užtaisymo sistemos gali būti per daug kaprizingas tam.

[EU+Kuponai] Specialus rinkinukas! Fantastiškos 1800W energijos stotelės, 100W laidai, SUP irklentės, multimetrai ir kampiniai šlifuokliai (Video)
2859 6

Specialus rinkinukas

Kuponai

Galioja iki 2024-07-31

Labai ribotas kiekis

Iš Čekijos/Kinijos sandėlių greitas ir saugus pristatymas

1) „DaranEner NEO1500 Pro“ - 1800W, 1382,4Wh portabili energijos stotelė

2) „BlitzWolf BW-TC23“ - greitojo įkrovimo ir duomenų perdavimo laidas

3) „MUSTOOL C21“ - universalus multimetras 

4) „Drillpro“ - 800W kampinis šlifuoklis, pasirenkamas baterijų skaičius

5) „FunWater SUPFW04A“ - pripučia SUP irklentė

Išsamiau

 

Rusijos tankų pajėgos sparčiai sekinamos. Trūksta ir kitų šarvuočių, todėl rusai vis labiau pasikliauja nešarvuota technika, motociklais, keturračiais. Kai kurie analitikai spėja, kad jau kitais metais Rusija gali nebeturėti tarnybai paruoštų tankų.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: Technologijos.lt
(91)
(5)
(86)

Komentarai ()