„Ukrainos pergalė sukels revoliuciją Rusijoje.“ Smūgis į nugarą nuo saviškio (Video)  (2)

„Man 35 metai, šaukinys „Švedas“.


Aleksejus Makarovas
Aleksejus Makarovas
© Stop kadras | https://core.telegram.org/widgets/post

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Aleksejus Makarovas, kilęs iš Rusijos sostinės, atvyko į Ukrainą ginti jos nuo įsiveržusios V. Putino armijos.

Sibiro bataliono kovotojas Aleksejus Makarovas interviu Suomijos žiniasklaidai pasakojo, kaip kovojo prieš V. Putino režimą nuo 17 metų amžiaus.

Maskvos valstybinio universiteto istorijos katedros studentas kartu su draugais į Kremlių įžengė dar 2011 metais, kai žiniasklaidos atstovų akivaizdoje išskleidė plakatą „Putinas – Beslano budelis“.

[Vokietija] Tik 43€ už akumuliatorinį trimerį! Su 2 baterijomis, įkrovikliu, peiliais ir žaibišku pristatymu. Paskutiniai vienetai
2460 5

Mažiausia kaina

Iš Vokietijos greitas ir saugus pristatymas

Sutvarkyti visi mokesčiai

Ribotas kiekis

Su 2 baterijomis, įkrovikliu ir peiliais

Išsamiau

Sibiro bataliono „Telegram“ kanale publikuoto interviu fragmente karys savanoris pasakojo, kad būdamas Rusijos Federacijoje su bendražygiais platino lankstinukus, kuriuose buvo kalbama apie V. Putino valdžią, jo nusikaltimus, sukčiavimą rinkimuose, nepageidaujamų asmenų žudynes ir požiūrį į žmones, kaip į vergus.

 

„Mano vardas Aleksejus Makarovas, man 35 metai, šaukinys „Švedas“, gimęs Maskvoje 2011 m. gavau politinio pabėgėlio statusą. Noriu padėti Ukrainos žmonėms apsaugoti jų laisvę, saugoti šalies gamtą nuo okupacijos, nuo blogio, atėjusio su Rusijos invazija, tikiuosi, kad Ukrainos pergalė sukels revoliuciją RF ir lems Rusijos valstybės egzistavimo pabaigą“, – prisipažino Sibiro bataliono savanoris.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(206)
(3)
(203)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai (2)