[ŽT] ATACMS blokuojamas. Zelenskis paskelbė šį tą šokiruojančio  ()

Ukrainos prezidentas Volodymyras Zelenskis lankosi Vašingtone, kur dalyvaus NATO viršūnių susitikime. Labai didelio proveržio ten nesitikima, bet Zelenskis turi labai svarbų prašymą – leisti naudoti ginklus prieš taikinius Rusijos teritorijoje.© European Union (CC BY 4.0) | https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Ursula_von_der_Leyen_in_the_Brussels_European_Council_-_June_2024_(04).jpg

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Savo kalboje Ronaldo Reigano prezidentiniame fonde ir institute Zelenskis pabrėžė, kad galimybė naikinti taikinius Rusijos teritorijoje vakarietiškais ginklais padėtų išsaugoti tūkstančius ukrainiečių gyvybių. Dabar rusai jaučiasi saugūs savo teritorijoje, ten kaupia pajėgas, mėto sklendžiančias bombas, leidžia sparnuotasias raketas. Jie neturėtų jaustis saugūs dalyvaudami kare, kurį pradėjo.

Be to, Zelenskis atskleidė šį tą netikėto. Ukrainos prezidentas atskleidė, kad ne visi partnerių suteikti ginklai gali būti naudojami net Ukrainos teritorijoje. Tiksliau, kai kurių ginklų negalima naudoti taikiniams Kryme naikinti, rašo atvirųjų šaltinių žvalgybos puslapis „Maks_NAFO_FELLA“.

[Vokietija!] Mažiausia kaina šiais metais. Beprotiška, ką sugeba naujausias išmanusis „Xiaomi“ klozeto dangtis („Smartmi Smart Toilet Seat 2“)
2195 2

Labai gera kaina

Iš Vokietijos

Greitas ir saugus pristatymas

Nuostabus funkcionalumas

Išsamiau

Zelenskis paprašė JAV leisti naudoti amerikietiškus ginklus giliems smūgiams prieš logistikos objektus Kryme, todėl galima suprasti, kad ATACMS raketų veikimo geografija iš tikrųjų yra apribota.

Vakarų šalys neleidžia naudoti savo ginklų taikiniams Rusijoje atakuoti, nes bijo, kad tai gali išplėsti karo geografiją ar net sukelti tiesioginį Rusijos-NATO konfliktą. Rusijai pradėjus naują invaziją į Charkivo regioną kai kurie tokie apribojimai buvo sušvelninti, bet vis dar egzistuoja. Vienas iš Vokietijos motyvų nesuteikti Ukrainai raketų „Taurus“ yra negalėjimas kontroliuoti jų panaudojimo vietos. Tačiau Krymas yra Ukrainos dalis, kur rusų pajėgos yra labai aktyvios. Be to, Rusija naudoja ginklus iš Šiaurės Korėjos ir Irano be jokių baimių ar apribojimų.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: Technologijos.lt
(64)
(3)
(61)

Komentarai ()