Didelės problemos Rusijai. Putinas gali ryžtis neįtikėtinam žingsniui  (0)

Vykdoma slapta kampanija.


Vladimiras Putinas
Vladimiras Putinas
© krzzzz (Pixabay Content Licence)|https://pixabay.com/illustrations/putin-vladimir-putin-7157074/

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Rusija patiria didelių nuostolių mūšio lauke, jai trūksta amunicijos ir karių, kad galėtų pradėti plataus masto puolimą Ukrainoje. Apie tai rašo „Reuters“.

„Manome, kad tikroms puolamosioms operacijoms Rusija turės užsitikrinti dideles amunicijos atsargas iš kitų šalių, be tų, kurias jau gauna iš Irano ir Šiaurės Korėjos. O Vladimirui Putinui teks įsakyti surengti naują plataus masto mobilizaciją“, – sakė nenorėjęs atskleisti savo tapatybės vienas aukšto rango NATO pareigūnas.

[Vokietija+Kuponas] Būtinas daiktas turintiems įvairaus tipo baseiną - puikus robotas palaikys maksimalią švarą („Lixada“)
2024 1

Puiki kaina

Iš Vokietijos greitas ir saugus pristatymas

Sutvarkyti visi mokesčiai

Ribotas kiekis

Belaidis robotas tinka įvairaus dydžio ir formos baseinams

Išsamiau

Jis taip pat sakė, kad pastarojo meto padegimai, žmogžudysčių planai ir diversijos Europoje yra Rusijos prezidento Vladimiro Putino slaptos kampanijos, kuria siekiama susilpninti visuomenės paramą Ukrainai, dalis.

Be to, pasak pareigūno, Rusija patiria „labai didelių“ nuostolių, nes bando išlaikyti nedidelius teritorinius laimėjimus ir neturi pakankamai karių ir amunicijos didelio masto puolimui.

„Tai, ką jiems tenka daryti, tai įsakyti nepakankamai sukomplektuotiems, nepatyrusiems daliniams judėti į teritorijas, kad pasiektų nerealius tikslus“, – sakė pareigūnas agentūrai „Reuters“.

 

Jis apskaičiavo, kad Rusija galės išlaikyti savo karo ekonomiką dar trejus – ketverius metus.

Jis taip pat sakė, kad Ukrainai reikia laiko sukaupti amunicijai ir personalui, kuris reikalingas naujoms plataus masto puolamosioms operacijoms.

„Matome, kad Ukrainos gynyba gerokai pagerėjo. Matome, kad operacijos gerėja kasdien“, – pabrėžė pareigūnas.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(50)
(2)
(48)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai (0)