„Kažkas nutekino konvojaus koordinates.“ Didžiulė pasala. Įvyko tikros skerdynės  ()

Jie buvo išduoti.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Rusijos žmogaus teisių aktyvistas Vladimiras Osečkinas mano, kad dėl Rusijos karinio dalinio „Wagner“ sutriuškinimo kalta Rusijos gynybos ministerija.

Įvykiai Malyje yra privačios karinės bendrovės „Wagner“ likvidavimo tęsinys. Šios grupuotės sunaikinimas naudingas Rusijos armijai. 

Tokią nuomonę laidoje „Ir sugriaudėjo Gremas“ išsakė Rusijos žmogaus teisių aktyvistas, portalo Gulagu.net įkūrėjas Vladimiras Osečkinas.

Jo duomenimis, Malyje buvo likviduoti mažiausiai du 13-ojo „Wagner“ šturmo eskadrono padaliniai. Preliminariai buvo nužudyta apie 80 samdinių, dar daugiau nei 15 buvo paimta į nelaisvę.

[EU+Kuponai] Tik nuo 99,99€ fantastiški monitoriai žaidimams ir darbui + dovanos. Paskutiniai vienetai (Video)
1707 3

Specialus rinkinukas

Kuponai

Labai ribotas kiekis

Iš Europos sandėlių greitas ir saugus pristatymas

1) „KTC H27T22“ - 27 colių, QHD, 170Hz žaidimų monitorius, išbandytas ir rekomenduojamas technologijos.lt

2) „KTC H32S17“ - 32 colių, QHD, 170Hz lenktas žaidimų monitorius

3) „KTC H24T09P“ - 24 colių, FHD, 165Hz žaidimų monitorius, išbandytas ir rekomenduojamas technologijos.lt

Išsamiau

„Juos išdavė. Kažkas nutekino šio konvojaus judėjimo koordinates. Jie pateko į pasalą ir buvo sušaudyti“, – sakė Osečkinas. 

Jis paneigė informaciją, kad Rusijos karinė aviacija dėl smėlio audros nesugebėjo pridengti „Wagner“ samdinių.

„Kai kurie kanalai skelbia istoriją, kad neva buvo smėlio audra, todėl kolona neturėjo oro priedangos. Tai netiesa. Tą dieną ten nebuvo jokios smėlio audros. Tiesiog Rusijos aviacija, kurią jie periodiškai kviesdavosi priedangai, šioje situacijoje paliko juos vienus“, – sakė žmogaus teisių gynėjas. 

 

Jis įsitikinęs, kad už „Wagnerio“ pralaimėjimo Malyje stovi rusai, tiksliau, Rusijos gynybos ministerijos funkcionieriai, kurie dabar savinasi šią karinę bendrovę.

„Alžyro ir Malio pasienyje galima matyti akivaizdžius šios „dramos“ Afrikoje naudos gavėjus ir užsakovus. Kaip suprantame, pozicijas, kurias anksčiau užėmė „Wagner“, finansavimą, kontraktus, gamtinius išteklius dabar perima Afrikos korpusas, kiti Gynybos ministerijos įgaliotiniai“, – aiškino žmogaus teisių gynėjas.

 

Pasak Osečkino, Putino režimas toliau keršija privačiai karinei bendrovei už nepavykusį maištą 2023 m. vasarą. 

„Bumerangas „Wagner“ sugrįžo, keršijama toliau. Čia aiškus Rusijos karinių specialiųjų pajėgų braižas. „Wagner“ jau niekam nebereikia, samdinių nuotaikos neigiamos, vyksta valymas“, – pareiškė Osečkinas.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(106)
(4)
(102)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()