Tu-22M3 prie Rumunijos. „Pradėjo bombarduoti salą.“ Prasidėjo beprotiška Kremliaus avantiūra  ()

Rusijos bombonešiai Tu-22M3 į Ukrainą paleido 362 „Ch-22“ raketas.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Socialiniuose tinkluose paskelbtoje žinutėje Ukrainos ginkluotųjų pajėgų operatyvinė oro vadovybė „Pietūs“ informavo, kad 2024-08-24 naktį Rusijos tolimojo nuotolio bombonešiai Tu-22M3 smogė į infrastruktūrą Gyvačių saloje, Juodojoje jūroje.

Rusijos Federacijos aviacijos ir kosmoso pajėgoms priklausantys tolimojo nuotolio aviacijos lėktuvai tam panaudojo keturias sparnuotąsias raketas „Ch-22“.

Gyvačių sala yra maždaug 45 km nuo Rumunijos.

Tuo pat metu Rusijos kariai taip pat atakavo taikinius Chersono regione, naudodami aviacijos bombas su universaliais sklandymo ir koregavimo moduliais.

[Pasaulinė premjera!] EU+kuponai+dovanos. Ypatingai galingos graviravimo staklės, kurios tiesiog daužo konkurentus (Video, „Mecpow X4“, „Mecpow X4 Pro“)
3890 3

Pasaulinė premjera!

Specialūs kuponai

Dovanos

Galioja iki 2024-09-03

Iš Europos sandėlių

2 metų garantijos

„Mecpow X4“ ir „Mecpow X4 Pro“ modeliai

Išsamiau

Nors Ukrainos kariuomenės pareigūnai nepatikslino, tikėtina, kad keturių Tu-22M3 bombonešių paleistų raketų „Ch-22“ oro gynyba nesulaikė.

Ukrainos pusė neseniai pripažino, kad neturi kuo perimti raketas „Iskander-M/KN-23“, „Ch-22“ ir „Ch-25“, taip pat raketų S-300/S-400.

Iš naujausios statistikos, kurią pateikė Ukrainos ginkluotųjų pajėgų vyriausiasis vadas generolas pulkininkas Oleksandras Syrskis, išplaukia, kad sparnuotųjų raketų „Ch-22“ perėmimo rodiklis yra mažiausias tarp visų kitų Ukrainos teritorijoje paleistų Rusijos raketų tipų. Tai sudaro atitinkamai 0,55 proc.

 

Nuo didelio masto invazijos pradžios Rusijos bombonešiai Tu-22M3 į Ukrainą paleido 362 „Ch-22“ raketas.

Kalbant apie Gyvačių salą, reikia pažymėti, kad nuo karo pradžios šalys pakaitomis perimdavo jos kontrolę. Pastaruoju metu nei Rusija, nei Ukraina nekontroliavo salos, kuri, nors ir strategiškai svarbi, gali būti išlaikyta tik didelėmis sąnaudomis, atsižvelgiant į jos viešumą.

Matyt, net ir tokiomis sąlygomis Ukrainos kariškiai bandė saloje atkurti infrastruktūrą. Tačiau šį procesą stebėjo Rusijos kariai.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(32)
(133)
(-101)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()

Susijusios žymos: