„Ababil“ ir „Fateh-360“. Į karą atvyksta tikros pabaisos  ()

Irano balistinės raketos leis rusams išsaugoti savo „Iskander“ raketas ir kaupti jas kombinuotoms atakoms prieš tolimus Ukrainos taikinius.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Artimiausiomis dienomis Iranas perduos Rusijai balistines raketas, užsakytas 2023 metų gruodį. Tai teigia Karo studijų institutas (ISW).

„Manoma, kad Iranas „neišvengiamai“ pristatys balistines raketas Rusijai, kad palaikytų Rusijos invaziją į Ukrainą“.

Analitikai patikslino, kad neįvardytas Europos pareigūnas teigė, kad Iranas gali pradėti tiekti balistines raketas Rusijai „per kelias dienas“.

Europos žvalgybos šaltiniai 2024 metų rugpjūtį pranešė, kad Iranas ir Rusija 2023 metų gruodį pasirašė sutartį dėl trumpojo nuotolio balistinių raketų „Ababil“ ir „Fateh-360“ tiekimo Rusijai.

[Vokietija+Mažiausia kaina istorijoje!] Pasigaminkite elektros patys: 1200W, 5 menčių, S tipo mini vėjo turbinos generatoriaus komplektas
10841 3

Mažiausia kaina istorijoje

Iš Vokietijos

Greitas ir saugus pristatymas

Ribotas kiekis

Išsamiau

Žvalgybos šaltiniai pridūrė, kad dešimtys Rusijos karių šiuo metu mokosi Irane valdyti raketas „Fateh-360“.

„Rusijai įsigijus balistines raketas „Ababil“ arba „Fateh-360“, Rusijos pajėgos greičiausiai galės smogti artimiems Ukrainos taikiniams, kartu išlaikant Rusijos vidaus gamybos raketų, tokių kaip „Iskander“, atsargas, skirtas smogti tolimiems Ukrainos taikiniams“, – pabrėžė ISW.

 

„Ababil“ yra maža Irano raketa, siekianti 3,7 m ilgį ir sverianti 240 kg. Nuotolis – iki 86 km. Ji yra dviejų versijų: su palydovine ir inercine navigacija, taip pat turi papildomą optinę-elektroninę valdymo sistemą.

„Fateh-360“ yra Irano balistinė raketa, kurios ilgis 5,1 metro, skersmuo 368 mm, bendras svoris 787 kg, iš kurių 150 kg yra kovinė galvutė. Greitis – 4 machai, skrydžio nuotolis iki 120 km. Orientavimo sistemą sudaro inercinė sistema ir palydovinė navigacija. Ji taip pat žinoma kaip BM-120, o apie jos egzistavimą tapo žinoma tik 2021 m.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(6)
(44)
(-38)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()