„Tai mirtina. Rusija neturi šansų“  (2)

Pasak rusų tinklaraštininko „UAV Developer“, tai yra bombų detonatoriai, kurie turi lazerinį jutiklį. Rusija neturi šansų artimiausiu metu sukurti kažką panašaus.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Ukrainai pavyko atnaujinti slaptą ginklą, naudotą Antrojo pasaulinio karo metais. Dabar tai tapo dar labiau mirtina. Apie tai rašo „Forbes“.

Straipsnio autoriai remiasi rusų tinklaraštininku „UAV Developer“, kuris pasidalino pranešimu, kad Ukrainos pajėgos pradėjo naudoti bombų detonatorius su lazeriniu jutikliu atstumui iki taikinio matuoti. Šis ginklas gali veikti bet kokiu norimu atstumu nuo taikinio.

„UAV Developer“ ukrainietišką „slaptąjį ginklą“ apibūdino kaip paprastą įrenginį, kuris neturi didelės technologinės magijos, tačiau pažvelgus į Antrojo pasaulinio karo patirtį, jis gali būti gana efektyvus. Tuo pačiu metu Rusija neturi kažko panašaus.

Geekmaxi 7-ojo gimtadienio išpardavimas! El. dviračiai, el. paspirtukai, energijos stotelės, žaidimų monitoriai ir kt. + įspūdingi prizai
6604 6

„7th Anniversary Sale“

„Lucky Draw“ žaidimas

Nuolaidų kuponai

Iš Europos sandėlių

Iki 2 metų garantijos

1) „TITAN ARMY P27GR“ - 27 colių, QHD, 180Hz žaidimų monitorius

2) „FOSSiBOT F2400“ - mobili energijos stotelė, 2400W, 2048Wh, LiFePO4

3) „Eleglide M2 (27.5")“ el. dviratis - technologijos.lt komandos išbandytas ir rekomenduojamas

4) „KuKirin G2 Pro“ el. paspirtukas - 2024 metų modelis, 600W, off-road tipo, 58 km, 45 km/h

Išsamiau

„Forbes“ rašo, kad toks lazerinis detonatorius sudėtingumo prasme yra žingsnis į priekį.

Bekontaktis detonatorius yra tarp ginklų – radaro ir atominės bombos, kurie pakeitė Antrojo pasaulinio karo eigą. Iš pradžių šio ginklo dėl slaptumo nebuvo galima įvardyti, todėl detonatorius buvo vadinamas VT arba „kintamo laiko detonatoriumi“, taip sukuriant klaidingą įspūdį apie jo veikimą.

 

Jei vokiečiams Antrojo pasaulinio karo metais būtų pavykę sukurti tokio tipo ginklus anksčiau ir detonatorius būtų pradėję naudoti pusmečiu anksčiau nei kita konflikto pusė, tai galbūt būtų pakeitę karo eigą.

„Nors naujasis Ukrainos įtaisas gali neatitikti Pentagono standartų dėl patikimumo, ilgaamžiškumo ir saugumo, jis suteikia vertingų naujų galimybių. Dėl šių detonatorių bombų ir dronų smūgiai bus žymiai mirtingesni“, – apibendrino „Forbes“.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(116)
(5)
(111)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai (2)