„Jų numušti neįmanoma.“ Kaimynai bejėgiai. Rusijos oro pajėgos veržiasi į Lenkiją  ()

Palieka oro erdvę.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Nuo karo Ukrainoje pradžios Lenkijos siena ne kartą buvo pažeista įvairių skraidančių rusų ar baltarusių kilmės objektų. Tai apima dronus ir sparnuotąsias raketas. Kodėl lenkų F-16 – nors ir budi ore – negali numušti įsibrovėlių? Paaiškinimą pateikia Rumunijos svetainė „Defense Romania“.

Rumunija, kaip ir Lenkija, ribojasi su rusų užpulta Ukraina. Dėl šios priežasties ji turi panašių problemų, tai yra Rusijos raketos ir bepiločiai orlaiviai, kurie į NATO oro erdvę patenka iš Ukrainos.

Lenkijos ambasada Bukarešte Rumunijos žurnalistams surengė pažintinį vizitą ir susitikimą su Užsienio reikalų ministerijos ir Nacionalinio saugumo biuro atstovais. Pokalbių metu buvo iškeltas NATO oro erdvės saugumo klausimas. Tada buvo užduotas klausimas, kodėl lenkų F-16 nenumušė bepiločių orlaivių ir raketų, atskrendančių iš rytų.

[EU+Kuponai] Smūgiams atsparios išorinės baterijos, Android vaizdo projektoriai, jump starteriai, el. dviračiai, kolonėlės ir kt. (Video)
6170 5

Specialus rinkinukas

Kuponai

Galioja iki 2024-09-30

Labai ribotas kiekis

Iš Čekijos/Kinijos sandėlių greitas ir saugus pristatymas

1) „Bakeey“ - 36000 mAh išorinė baterija, atspari smūgiams, įkraunama ir nuo saulės

2) „BlitzWolf BW-V8“ - FHD,  Android 11 vaizdo projektorius

3) „BlitzWolf“ - jump starteris su oro kompresoriumi

4) „DUOTTS C29“ - Technologijos.lt išbandytas aukščiausios klasės el. dviratis: iki 50km/h, 100km, 750W, superinė kokybė ir važiavimo malonumas

5) „BlitzWolf BW-WA3 Pro“ - labai perkama 120W belaidė kolonėlė

6) Portabili automobilinė multimedijos sistema (modelis - B5303)

Išsamiau

Kodėl lenkų F-16 nenumuša raketų?

„Defence Romania“ aiškina: „Pagal Lenkijos įstatymus, taikos metu lenkų orlaivio pilotas, prieš bandydamas atakuoti, turi turėti vizualinį kontaktą su taikiniu. Kitaip tariant, jis negali atakuoti taikinio, kurį „mato“ tik radare, o ne fiziškai, ar kalbame apie raketą, ar apie droną. Pilotas turi būti tikras, kad tai tinkamas taikinys, o ne, pavyzdžiui, Ukrainos sraigtasparnis ar kita įranga“.

 

Dėl to Lenkijos orlaiviui nespėjus pakankamai priartėti, pažeidžiantis sieną objektas dažniausiai arba nukrenta, arba pakeičia kryptį ir palieka Lenkijos oro erdvę. Ekspertų teigimu, beveik visi tokie incidentai buvo tyčinis rusų veiksmas, o ne atsitiktinumas.

„Kadangi Rusijos bepiločiai orlaiviai ar raketos labai trumpam patenka į Lenkijos oro erdvę, jų numušti beveik neįmanoma“, – daroma išvada rumunų interneto svetainėje.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(20)
(17)
(3)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()