Atvyksta „Juodoji našlė“. Ukrainiečiai tuoj plieks rusus nauju ginklu  ()

Ukrainos gynybos ministerija priėmė naują ginklą.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Dronai Ukrainai yra labai svarbūs. Tai yra visiškai akivaizdu. Daug dronų Ukraina gauna iš Vakarų partnerių. Be to, perkami komerciniai dažniausiai Kinijoje gaminami dronai, kurie vėliau virsta koviniais bepiločiais. Tačiau akivaizdu, kad Ukrainai geriausia būtų pasikliauti sava produkcija.

Ukrainos gynybos pramonė sukūrė naują kompaktišką droną ir davė jam grėsmingai skambantį vardą –„Juodoji našlė“ („Чорна вдова“). Tai – mažas universalus kvadkopteris, sukurtas pakeisti kai kuriuos užsienietiškus dronus. Ukrainos gynybos ministerija po bandymų oficialiai patvirtino „Juodąją našlę“ masiniam naudojimui.

[EU+Kuponai] Smūgiams atsparios išorinės baterijos, Android vaizdo projektoriai, jump starteriai, el. dviračiai, kolonėlės ir kt. (Video)
5506 5

Specialus rinkinukas

Kuponai

Galioja iki 2024-09-30

Labai ribotas kiekis

Iš Čekijos/Kinijos sandėlių greitas ir saugus pristatymas

1) „Bakeey“ - 36000 mAh išorinė baterija, atspari smūgiams, įkraunama ir nuo saulės

2) „BlitzWolf BW-V8“ - FHD,  Android 11 vaizdo projektorius

3) „BlitzWolf“ - jump starteris su oro kompresoriumi

4) „DUOTTS C29“ - Technologijos.lt išbandytas aukščiausios klasės el. dviratis: iki 50km/h, 100km, 750W, superinė kokybė ir važiavimo malonumas

5) „BlitzWolf BW-WA3 Pro“ - labai perkama 120W belaidė kolonėlė

6) Portabili automobilinė multimedijos sistema (modelis - B5303)

Išsamiau

Įdomu tai, kad „Juodoji našlė“ gali būti naudojama dviem būdais. Visų pirma, šis dronas gali veikti kaip bombonešis  – ant rusų pozicijų mėtyti mažus maždaug granatos galingumo užtaisus. Juos „Juodoji našlė“ gali nešti net du. Tačiau „Juodoji našlė“ gali veikti ir vadinamuoju kamikadzės režimu. Tokiu atveju prie drono kabinamas daug didesnis sprogstamasis užtaisas, nes baterijos resursų reikia kelionei tik į vieną pusę. Kai dronas veikia kaip bombonešis, reikia turėti omenyje, kad jis turės grįžti, todėl tos dvi bombos turi būti lengvesnės.

Tokios panaudojimo galimybės kyla iš to, kad „Juodoji našlė“ yra nebrangus dronas, surinktas iš įvairių lengvai prieinamų komponentų. Kai kurios smulkesnės drono dalys yra gaminamos vietoje 3D spausdintuvais. Apskritai, 3D spausdinimas yra brangesnis gamybos būdas, bet tai leidžia decentralizuoti „Juodųjų našlių“ gamybą – nėra vienos gamyklos, kuri turėtų plastiko liejimo formas. Skirtingos gamyklos gali dalintis tais pačiais failais ir spausdinti dalis skirtingais įrenginiais. Nepaisant mažesnės kainos, „Juodoji našlė“ nėra kažkoks primityvus dronas. Teigiama, kad šis bepilotis puikiai veikia ir dieną, ir naktį, o jo kūrėjai atkreipė dėmesį ir į rusų elektroninės karybos sistemų pavojų.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: Technologijos.lt
(32)
(1)
(31)

Komentarai ()