[ŽT] Peskovo „reakcija iškalbinga.“ Kas vyksta  ()

Rusija nepaiso.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Neteisėto Rusijos prezidento Vladimiro Putino spaudos sekretoriaus Dmitrijaus Peskovo reakcija į Ukrainos kreipimąsi į Tarptautinį Raudonojo Kryžiaus komitetą ir JT siųsti šių dviejų organizacijų specialistus į Rusijos Federacijos Kursko srities teritoriją, kuri dabar kontroliuojama Ukrainos karių, yra „gana iškalbinga“.

Apie tai socialiniame tinkle X rugsėjo 16 dieną rašė Ukrainos užsienio reikalų ministerijos pranešėjas Heorhijus Tichij.

[EU+Kuponai] Mažiausios kainos šiais metais! Žaidimų kėdės su masažo funkcija, išmanieji laikrodžiai, PC, vaizdo projektoriai ir kt. (Video)
6196 2

Specialus rinkinukas

Mažiausios kainos šiais metais

Kuponai

Galioja iki 2024-09-30

Labai ribotas kiekis

Iš Čekijos/Kinijos sandėlių greitas ir saugus pristatymas

1) „Douxlife GC-RC03“ - žaidimų kėdė su masažo funkcija

2) „BlitzWolf BW-V5“ - 1080P vaizdo projektorius

3) „Ninkear A16 Pro“ - 32GB+1TB, 2,5K ekranas, Win 11 OS

4) „BlitzWolf BW-AT4“ - naujausias kompanijos išmanusis laikrodis

5) „MUDIRO EW-S03“ - 500W aukšto slėgio plovimo įrenginys

6) „Uperfect Δ / Delta“ - sulankstomas dvigubas monitorius

Išsamiau

 

„Kremliaus reakcija į Ukrainos pasiūlymą įtraukti JT ir TRKK specialistus Kursko regione rodo, kad Rusija nepaiso savo žmonių ir jų humanitarinių poreikių, taip pat baimę, kad tarptautiniai stebėtojai pamatys tikrąją situaciją. Gana iškalbinga reakcija“, – pasakė jis.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(56)
(0)
(56)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()

Susijusios žymos: