Pajudėjo mirtina ginkluotė. Skelbiamas „prevencinis smūgis Baltarusijai“  ()

Lukašenka ir Putinas nuolat kalba apie galimą branduolinį smūgį. Ukraina tų kalbų tikrai klausosi.



© Kremlin.ru (CC BY 4.0) | https://commons.wikimedia.org/wiki/Category:Alexander_Lukashenko_and_Vladimir_Putin_in_2024#/media/File:Meeting_with_President_of_Belarus_Alexander_Lukashenko_(April_2024)_-_0

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Visus Vladimiro Putino ir Aleksandro Lukašenkos pasisakymus apie branduolinius ginklus reikėtų vertinti kaip „vieną informacinės kampanijos tinklą“, teigia Ukrainos ginkluotųjų pajėgų rezervistų tarybos vadovas Ivanas Tymočko.

Visos pasaulio žvalgybos agentūros teigia, kad į Baltarusiją buvo atgabentas ne branduolinis ginklas, o jo paleidimo įrenginiai ir nešėjai. Tai yra skirtingi dalykai. Pati kovinė galvutė ten nėra branduolinė. Antras dalykas – Rusija pažeidė tarptautinę teisę, kai pažeidė sutartį dėl branduolinio ginklo neplatinimo. Ji tiesiog pristatė branduolinį ginklą nebranduolinei šaliai. Tai reiškia, kad jėgų pusiausvyra buvo sutrikdyta ir dabar pasaulio bendruomenė susiduria su klausimu: tylėti ar smogti prevencinį smūgį“, – teigia Tymočko.

[Vokietija+kuponas] Mažiausia kaina istorijoje! Įspūdingos lazerinės graviravimo staklės: galima pjauti arba graviruoti daugiau nei 1000 skirtingų medžiagų (Video, „Swiitol C18 Pro“)
4613 3

Šių metų modelis už mažiausią kainą iki šiol

Specialus kuponas

Iš Vokietijos greitas ir saugus pristatymas

Pažangiausi techniniai sprendimai

Puikus daiktas DIY projektams

Išsamiau

Net nesvarbu, ar branduolinis ginklas tikrai buvo pristatytas į Baltarusiją. Jei Rusija ir Baltarusija sako, kad Baltarusija turi branduolinį ginklą, reikia jų veiksmus taip ir interpretuoti.

„Norėdamas sutelkti savo elektoratą, sukurti išorinę grėsmę ir pamiršti vidinę, jis pradeda kalbėti apie „kažkokį branduolinį smūgį“, – teigia Tymočko. Tiesa, net jei tikrai turi branduolinį ginklą, Lukašenka neturi teisės jo naudoti. Visus sprendimus dėl Baltarusijoje dislokuotų branduolinių ginklų naudojimo vis tiek priimtų tik pati Rusija. Taigi, kai Lukašenka kalba nesąmones apie branduolinio ginklo panaudojimą, reikia suprasti, kad jis kalba apie sprendimus, kurių net norėdamas jis negalėtų priimti.

(205)
(25)
(180)

Komentarai ()