Naujas paukštis rusams deginti. Pietų Korėja siūlo šį tą dar pigesnio (Video) ()
Ukrainiečių dronai-savižudžiai turi daug privalumų. Ypatingai žema kaina tikrai yra vienas iš jų. Bet Pietų Korėja gali pasiūlyti šį tą dar pigesnio.
Prisijunk prie technologijos.lt komandos!
Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.
Sudomino? Užpildyk šią anketą!
Pietų Korėjos kompanija „The Peach“ buvo įkurta 2020 metais, kad tobulintų dronų technologijas. Pirmasis jos produktas buvo specialiai dronams skirtas skrydžio kompiuteris. Daugiausia entuziastų vedama kompanija vis stūmėsi pirmyn, kol 2024 metais pristatė droną „Papidrone-800“.
„Papidrone-800“ – tai ypatingai pigus ir mažas nepilotuojamas lėktuvas. Jo korpusas pagamintas yra kartono. Tai ne tik padeda sutaupyti medžiagų, bet ir leidžia daug tokių dronų sutalpinti mažesnėse pakuotėse. „Papidrone-800“ yra paleidžiamas ranka, kaip koks popierinis lėktuvėlis. Jis išlieka valdomas 20 km atstumu, bet automatiniu režimu gali nulėkti iki 50 km, jei tik tam pakanka baterijos. „Papidrone-800“ pasiekia 100 km/val. greitį
|
Nors yra kartoninis, „Papidrone-800“ nebijo vandens. Jis tiesiog nespėtų perlyti, nes ore išsilaiko neilgai. Jo kūrėjai siūlo jį naudoti civilinėms užduotims ir žvalgybai. Bet, aišku, nešdamas nedidelį užtaisą jis gali tapti labai pigiu dronu-kamikadze. Pranešama, kad Pietų Korėja siūlo tokių dronų Ukrainai:
🇰🇷🦅 Korea offers cardboard kamikaze drones Papidrone-800: potentially cheaper than FPV quadcopters, - Defense Express
— MAKS 24 🇺🇦👀 (@Maks_NAFO_FELLA) October 2, 2024
❗️The drone is designed for a maximum speed of up to 100 km/h, a flight range of up to 50 km and has a communication system with a range of up to 20 km. pic.twitter.com/bx47JKns9H
Tokiu pigiu, kad manoma, kad jis gali būti pigesnis už įprastus ukrainiečių naudojamus kvadkopterius. Tuo iš tikrųjų sunku patikėti. Tankus naikinantys ukrainiečių dronai dažnai kainuoja apie 500 dolerių ar vos daugiau. Tiesa, „Papidrone-800“ negali panešti labai didelio užtaiso, todėl tikriausiai geriau tiktų pėstininkams naikinti.
Dabartiniai ukrainiečių dronai turi vieną problemą – jie daugiausia gaminami iš kiniškų komponentų. Kol kas nėra požymių, kad jų tiekimas būtų kažkaip apribotas, bet būtų gerai pasikliauti šalimis, kurios nėra Rusijos rėmėjos.