„Nėra išimtis.“ Dar viena šalis skubiai ruošiasi karui. Kas vyksta  ()

Svarbiausias dalykas yra ugnies valdymas buferinėje zonoje.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Indija atsidūrė keblioje padėtyje, nes turi du priešiškus kaimynus – Pakistaną šiaurės vakaruose ir Kiniją šiaurėje.

Tokio karo, kuris dabar vyksta Ukrainos teritorijoje, seniai neteko matyti. Todėl daugelis šalių bando tyrinėti kariaujančių armijų patirtį. Indija nėra išimtis. Šalis atidžiai analizuoja kovas Ukrainoje, kas turėjo didelės įtakos šiuolaikinio karo taktikai ir strategijoms. Apie tai rašo „Forbes“.

Indija jau kelis kartus kovojo su Pakistanu dėl ginčijamo Kašmyro regiono, o paskutinis karas įvyko 1999 m. Indija turi nemažai teritorinių sienų ginčų su Kinija, iš kurių vienas 1962 metais sukėlė trumpą karą.

[Pasaulinė premjera] EU+Kuponas. Nuostabios kainos el. paspirtukas: 500W, iki 80 km, NFC ir kt. (Video, „Ausom GX1“)
9826 3

Pasaulinė premjera

Specialus kuponas

Galioja iki 2024-10-10

Iš Europos greitas ir saugus pristatymas

1 metų garantija

Puikių savybių modelis

Išsamiau

„Forbes“ rašo, kad pagrindinė pamoka, kurią Indija išmoko iš Rusijos ir Ukrainos karo, yra tvarios gynybos svarba. Svarbiausias dalykas yra ugnies valdymas buferinėje zonoje, o tai apsunkina bet kokį puolimą. Tiek Rusijos, tiek Ukrainos kariai sėkmingai sukūrė gynybinį atsparumą naudodami artilerijos ugnį kartu su bepiločių orlaivių smūgiais, kad sutrukdytų plataus masto priešo puolimo operacijas. Atsižvelgdama į artilerijos svarbą priešpriešoje, Indija padidino savo pastangas modernizuoti savo artilerijos sistemas.

Bandydama pamėgdžioti Ukrainos patirtį, Indija standartizuoja savo sunkiąją artileriją iki 155 mm kalibro, kurį naudoja dauguma Vakarų šalių. Indijos arsenale jau yra keletas 155 mm artilerijos vienetų, pirktų iš Švedijos ir JK.

 

Be to, Indija bando sukurti savo tokio kalibro haubicą. Nors artilerija buvo dominuojanti ginklų sistema Rusijos ir Ukrainos kare, karui taip pat buvo būdingas vis dažnesnis bepiločių orlaivių naudojimas. Indijos nepilotuojamų orlaivių parkas yra ribotas ir daugiausia susideda iš sunkiųjų universalių „Bayraktar“ tipo bepiločių orlaivių – Israelio „Heron“ ir Amerikiečių MQ-9 „Reaper“.

Indija taip pat kuria savo „Rustom“ to paties tipo dronus. 

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(71)
(11)
(60)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()

Susijusios žymos: