CH-47 „Chinook“ – Ukrainoje? „Visiems labai patiko“ (Video)  ()

JK gynybos ministerija paskelbė apie pratybas, kuriose Ukrainos kariai dalyvavo su amerikiečių sraigtasparniais CH-47 „Chinook“.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Beveik nuo plataus masto Rusijos invazijos į Ukrainą protrūkio Europos NATO šalys savo teritorijoje intensyviai rengia ukrainiečių karius, kurie, turėdami naujų įgūdžių, galės efektyviau kovoti su Rusija. Viena iš tokių šalių yra JK, stipriai remianti Kyjivą.

JK gynybos ministerija paskelbė apie pratybas, kuriose Ukrainos kariai dalyvavo su amerikiečių sraigtasparniais CH-47 „Chinook“.

Kol kas nežinoma, ar šie orlaiviai galiausiai pasirodys Ukrainos fronte ir bus naudojami pėstininkams skraidinti į frontą, tačiau kariams jų naudojimas labai patiko. Ir tai nenuostabu, nes šie sraigtasparniai stebina savo dydžiu ir galimybėmis.

[Vokietija+kuponas] Mažiausia kaina istorijoje! Įspūdingos lazerinės graviravimo staklės: galima pjauti arba graviruoti daugiau nei 1000 skirtingų medžiagų (Video, „Swiitol C18 Pro“)
10698 6

Šių metų modelis už mažiausią kainą iki šiol

Specialus kuponas

Iš Vokietijos greitas ir saugus pristatymas

Pažangiausi techniniai sprendimai

Puikus daiktas DIY projektams

Išsamiau

Rusijos armija šiuo metu tęsia galingą puolimą Charkivo ir Donecko srityse. Šiandien Ukrainos pajėgoms labai reikia tankų, naujų naikintuvų ir transporto lėktuvų. Karo analitikai nurodo, kad tokia graži vizija, kaip CH-47 „Chinook“ suteikimas Ukrainai šiemet tikrai neišsipildys. Tai labiau tikėtina kitais metais.

 

 

CH-47 „Chinook“ yra daugiafunkcis, dviejų variklių, dviejų rotorių sraigtasparnis, turintis didelę keliamąją galią, sukurtas amerikiečių kompanijos „Boeing“. Jo išskirtinumas yra du rotoriai su priešingomis sukimosi kryptimis. Kaip paaiškina „Boeing“ inžinieriai, jie pašalina būtinybę naudoti galinį vertikalųjį rotorių, todėl visa galia gali būti naudojama vertikaliam kilimui ir leidžia pasiekti 278 km/val. greitį.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(23)
(0)
(23)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()