„Demonstruoja savo galią.“ 25 km aukštyje. Pasirodė galingiausias kontinento ginklas  ()

Stiprinama oro gynyba.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Prancūzija sėkmingai išbandė naują priešlėktuvinės raketos „Aster“ versiją. Planuojama, kad raketa „Aster 30 B1NT“ galės numušti taikinius iki 25 000 metrų aukštyje.

Naujosios raketos bandymai atlikti Generalinio ginkluotės direktorato (DGA) bandymų centre Biskarose, Prancūzijos pietvakariuose. Gynybos ministras Sebastienas Lecornu pabrėžė, kad tai buvo „pirmoji programos, kuri yra labai svarbi, demonstracija“.

Raketa „Aster 30 B1NT“ yra visos Europos raketų gamintojos MBDA gaminys. Naudojant modernias technologijas, ši raketa galės būti naudojama ir prieš orlaivius, ir prieš vidutinio nuotolio balistines raketas. Kaip pažymi AFP, tokias raketas Iranas neseniai naudojo atakoms prieš Izraelį.

[Mažiausios kainos] El. dviračių TOP! Specialūs nuolaidų pasiūlymai tik Technologijos.lt skaitytojams + žaidimas laimėti dviratį (Video)
12959 4

Pristatome Jums ypatingai kokybiškus el. dviračius. Juos ir patys išbandėme, ir absoliuti dauguma pirkėjų su apžvalgininkais giria. Ir dabar dar juos galite įsigyti su specialiai Jums skirtais nuolaidų kuponais už mažiausias kainas istorijoje.

Išsamiau

Raketa „Aster 30 B1NT“ taip pat gali atremti hipergarsines raketas, kurios gali pasiekti didesnį nei 6 000 km/val. greitį. Tokių pajėgumų įvedimas į kariuomenę gerokai sustiprins Prancūzijos gynybinius pajėgumus.

Šiuo metu Prancūzija intensyvina pastangas stiprinti savo oro gynybą – iki 2030 m. tam planuojama išleisti 5 mlrd. eurų. Iki šiol užsakytos aštuonios naujos SAMP/T sistemos, dar keturios bus pridėtos artimiausiais metais.

 

Iš pradžių būtent šių sistemų paleidimo įrenginiuose bus naudojamos naujosios „Aster“ raketos. Ateityje „Aster 30 B1NT“ taip pat bus pradėtos naudoti Italijos ir Prancūzijos laivams aprūpinti. Jas taip pat ketinama pasiūlyti šalims, kurios nuspręs įsigyti laivų iš Italijos ar Prancūzijos.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(10)
(0)
(10)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()