„Slėptas 2,5 metų.“ Lenkijoje pasirodė nematytas Ukrainos lėktuvas (Foto)  ()

Transporto lėktuvo „Antonov An-178-100R“ prototipas atskrido į Lenkiją iš Ukrainos. Lėktuvas turėjo būti pradėtas eksploatuoti, tačiau Rusijos invazija į Ukrainą sutrukdė šių didžiųjų planų įgyvendinimą.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Vidutinio transporto lėktuvo An-178-100R prototipas Ukainoje slepiamas nuo 2022 metų vasario, t. y. nuo karo Ukrainoje pradžios. „Antonov“ kompanija norėjo apsaugoti jš nuo sunaikinimo dėl Rusijos raketų atakos. Darbas buvo tęsiamas, bet labai ribotai.

Gamintojas galiausiai nusprendė evakuoti lėktuvą. An-178-100R pakilo iš vieno iš Ukrainos oro uostų ir atvyko tiesiai į Lenkiją ir nusileisdo Bydgoščiaus Ignaco Jano Paderevskio oro uoste.

Skrydžio per Ukrainos oro erdvę metu lėktuvo atsakiklis buvo išjungtas, todėl dėl saugumo priežasčių nebuvo įmanoma nustatyti jo buvimo vietos. Oficialiai jos skrydį pavyko susekti tik kirtus Lenkijos sieną.

[Vokietija] Stulbinamos kainos nešiojamas dvigubo impulso taškinis suvirinimo aparatas - paskutiniai vienetai
12964 5

Labai gera kaina

Iš Vokietijos

Greitas ir saugus pristatymas

Ribotas kiekis

Išsamiau

An-178-100R suprojektavo ir pastatė „Antonov“ specialiai Ukrainos oro pajėgų reikmėms. Tokio tipo lėktuvai turėjo suteikti naują kvėpavimą nacionalinei oro transporto sistemai ir būti atsakas į rinkos paklausą. Gamintojas taip pat norėjo užkariauti viso pasaulio oro linijas. Prieš prasidedant karui buvo pateikta apie 30 šių modelių užsakymų.

 

 

An-178 debiutavo 2015 m. Paskutinis aštuntu numeriu pažymėtas prototipas, debiutavęs 2021 m., buvo evakuotas į Lenkiją. Tuo metu „Antonov“ informavo, kad šios versijos lėktuvas buvo skirtas kariniam personalui, įrangai ir kroviniams gabenti.

An-178 yra beveik 33 metrų ilgio, 29 metrų ilgio ir 10 metrų aukščio. Krovinių skyrius yra 16,6 metro ilgio ir 2,7 metro pločio. Lėktuvas gali pasiekti iki 820 km/val. greitį ir gabenti ne daugiau kaip 18 tonų krovinių tūkstančio kilometrų atstumu.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(64)
(4)
(60)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()