Rusų sėkmė. Antrą kartą. Smogė į „Archer“ (Video)  ()

Internete pasirodė įrašas, kaip smarkiai apgadinta haubica „Archer“.


Archer
Archer
© Stridsvagn122, CC BY-SA 4.0 | https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Archer_i_Eldst%C3%A4llning.jpg

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Įraše matyti stipriai apgadintas haubicos artilerijos modulis, į kurį greičiausiai pataikė tiesioginis rusų šūvis. Greičiausiai ukrainiečiai bandys sutaisyti haubicą, nors žala gali būti per didelė.

Tai jau antras dokumenuotas atvejis, kai per Ukrainos karą nukentėjo „Archer“ haubica. Ukrainiečiai iš Švedijos gavo 8 tokias sistemas.

„Archer“ – švedų savaeigė ratinė haubica, kurią gamina „BAE Systems“. Jis pradėta eksploatuoti 2016 m. Joje naudojama patranka, galinti iššauti 155 mm sviedinius, o tai yra Vakarų artilerijos sistemų standartas.

[Pasaulinė premjera] EU+Kuponas. Nuostabios kainos el. paspirtukas: 500W, iki 80 km, NFC ir kt. (Video, „Ausom GX1“)
7357 4

Pasaulinė premjera

Specialus kuponas

Galioja iki 2024-10-10

Iš Europos greitas ir saugus pristatymas

1 metų garantija

Puikių savybių modelis

Išsamiau

Tačiau patys ukrainiečiai turi abejonių dėl haubicos „Archer“ konstrukcijos, todėl kyla abejonių dėl jos efektyvumo kovos sąlygomis. Problema yra ta, kad „Archer“ haubicos hidraulinė sistema yra atvira, todėl ją lengva sugadinti.

 

 

Be to, „Archer“ negali naudoti visų tipų 155 mm amunicijos, o tai yra dėl didelio automatizavimo. Ginklo automatika reikalauja ir daugiau įgudusių artileristų, todėl pats karių mokymas trunka ilgiau. Taigi, nors „Archer“ yra labai specializuota sistema, turinti daug privalumų dėl savo modernių technologijų, pati ši technologija turi ir trūkumų karo Ukrainoje sąlygomis.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(35)
(11)
(24)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()