Atvyko iš tolimiausios pasaulio vietos. Į Ukrainos pusę stojo 20 000 karių  (14)

Ukrainai reikia pagalbos ir tos pagalbos yra.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Kai Rusija pradėjo didelio masto invaziją 2022 metais, prezidentas Volodymyras Zelenskis kreipėsi į pasaulio piliečius ir paragino atvykti juos kautis už laisvę. Tas šauksmas prikvietė daugiau nei 20 tūkstančių karių iš 100 pasaulio šalių. Dalis jų neabejotinai atvyko dėl galimybės užsidirbti. Kiti tiesiog nenori, kad rusai veržtųsi gilyn vakarų kryptimi, rašo „Euromaidan Press“.

Dabar Zaporižios srityje fronte garsiai girdima ispanų kalba. Čia yra daug svečių iš Kolumbijos. Jie – patyrę, gerai pasiruošę kariai. Daug jų susuviliojo galimybe uždirbti 3-5 tūkstančius dolerių per mėnesį ir gauti Europos šalies pilietybę. Nors užsieniečių kontrakto trukmė yra 6 mėnesiai, kai ukrainiečiai tarnauja bent 3 metus, visi uždirba tuos pačius pinigus. Tiesa, ukrainiečių karininkai pastebi, kad užsieniečiai, kurie nori tik užsidirbti, yra mažiau linkę rizikuoti, stengiasi vengti susidūrimų su rusais. Kita vertus, kolumbiečiai puikiai stato įtvirtinimus.

[EU+Kuponai] „Halloween Sale“! Mažiausios kainos. Įspūdingų galimybių dulkių siurbliai, žaidimų monitoriai, vaizdo projektoriai ir kt. (Video)
5166

„Halloween Sale“ išpardavimas

Mažiausios fiksuotos kainos

Nuolaidų kuponai

Iš Europos sandėlių

Iki 2 metų garantijos

1) „Narwal Freo X Ultra“ - 8200Pa, plovimas, unikalus šepetys, stotelė ir kt.

2) „JIMMY H10 Flex“ - įspūdingų galimybių belaidis dulkių siurblys

3) „KTC Q24T09“ - 24 colių, QHD, 180Hz žaidimų monitorius

4) „ETOE Seal Pro“ - 1080P, 1000 ANSI, Google TV vaizdo projektorius

Išsamiau

Kariai iš Kolumbijos net neslepia, kodėl ten yra. „Kai išgirdau apie galimybę atvykti į Ukrainą ir prisijungti prie jos pajėgų, nusprendžiau atvykti palaikyti Ukrainos laisvės siekį. Ir dėl gerų pajamų“, – prisipažįsta Lufanas iš Kolumbijos. Pavyzdį jis ėmė iš savo pažįstamo, kuris, deja, žuvo mūšyje.

 

Daug karių iš Kolumbijos turi kautynių džiunglėse patirties, nes yra dalyvavę mūšiuose su narkotikų karteliais. Tik ta patirtis yra visai kitokia ir ne tik dėl gamtinių sąlygų. „Karas, kurį kovojame Kolumbijoje prieš teroristinius tinklus, labai skiriasi nuo karo Ukrainoje. Kolumbijoje teroristai nenaudoja dronų-kamikadzių, karo lėktuvų, tankų, artilerijos ar raketų“, – pasakojo savanoris. Kolumbijos kariai mano, kad patirtis, kurią jie įgaus Ukrainoje, yra labai vertinga.

Rusai skundžiasi, kad Ukrainoje kovoja, kaip jie sako, „samdiniai“. Dabar kai laisvas pasaulis piktinasi, kad Rusijos pusėje kovos bent 12 tūkstančių Šiaurės Korėjos karių, girdėsite nesąmoningus pasisakymus, kad ir Ukrainą gina užsieniečiai. Skirtumas tas, kad užsieniečiai Ukrainoje yra savanoriai – nesvarbu, kokia motyvacija juos atgena, bet jie atvyksta patys ir gauna tą patį atlyginimą kaip ukrainiečiai. Tuo tarpu Šiaurės Korėjos karius siunčia Šiaurės Korėja. Jokia organizacija ar šalis nesiunčia karių į Ukrainą, nesudaromi jokie grupiniai samdinių kontraktai, kokius Rusija turi su Šiaurės Korėja ar savo vietinėmis kompanijomis.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: Technologijos.lt
(250)
(20)
(230)

Komentarai (14)

Susijusios žymos: