Geriausias OSINT analitikas. „Tai didžiulė klaida. Šis sprendimas pakeitė viską“  ()

Darėsi vis silpnesnė.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Andrew Perpetua mintys apie karą Ukrainoje. Pasak „Telegram“ kanalo „Быть Или“ autoriaus, tai  geriausias Vakarų OSINT analitikas.

2023 m. birželį karas Ukrainoje pakrypo bloga linkme: Ukrainos kontrpuolimas pietuose, bandant prasiveržti į Tokmaką. Šis sprendimas turėjo įtakos viskam, kas vyko vėliau, ir sukėlė katastrofiškų pasekmių Ukrainai. Nesileidžiant į kontrpuolimo pietuose detales, Ukraina sudegino savo amunicijos atsargas, taip pat savo geriausias brigadas. Kontrpuolimas susilpnino šias brigadas ir atėmė iš Ukrainos galimybę lanksčiai rotuoti karius ir reaguoti į grėsmes.

Iš karto po Ukrainos kontrpuolimo pabaigos Rusija pradėjo didelį puolimą Avdijivkoje, Novomichailivkoje ir Marijinkoje. Šio puolimo tikslas buvo pralaužti gynybos liniją Donecko aglomeracijoje ir priversti Ukrainą vėliau ginti silpnai įtvirtintą teritoriją. Ukrainos gynybos linija Donecko aglomeracijoje buvo gana stipri. Todėl Ukrainai reikėjo mažiau karių sėkmingai gynybai, o Rusijai reikėjo daugiau karių puolimui. Tai kompensavo Ukrainai tokį skaudų gyvosios jėgos trūkumą.

Monitorius, kuriam sunku atsispirti: Tiesiog super geras vaizdo parametrų, patogumo ir kainos derinys (AOC Q27B3CF2 apžvalga)
5389 2

Šį kartą testuojame monitorių AOC Q27B3CF2: „Quad HD“ raiška, itin spartus reakcijos laikas, tiesiog kokybiškas vaizdas, patogus ir lengvas - o kaina tokia, kad vargu ar bežiūrėsite į brangesnius konkurentus...

Išsamiau

Kai Rusija išstūmė Ukrainą iš šių gynybinių linijų, ši pusiausvyra buvo pažeista. Dabar Ukrainai sėkmingai gynybai reikėjo daugiau vyrų nei anksčiau. Rusija galėjo išsiversti su mažesniu vyrų skaičiumi išstumti nei anksčiau. Nuo tada Rusija galėjo maksimaliai išnaudoti savo pagrindinį pranašumą – gyvosios jėgos skaičių.

 

Užėmusi Avdijivką, Rusija pradėjo vienu metu pulti daugelyje fronto dalių. Iš pradžių Ukrainai pavyko atremti šias atakas, tačiau su kiekviena nauja prarasta pozicija ji darėsi vis silpnesnė. Praradus Očeretino, svarbų geležinkelio mazgą, faktiškai atsivėrė vartai, pro kuriuos rusai pasipylė į visas Donbaso puses ir per trumpą laiką užėmė daug gyvenviečių.

Ukraina pasiekė tašką, kai nebeturi pakankamai žmonių, kad galėtų tinkamai pasipriešinti. Net ir sumažinus savo gynybinės linijos ilgį ir prisotinus savo kovinių įsakymų tankumą, jai vis tiek trūksta išteklių Rusijos puolimui sustabdyti.

Tačiau Rusija turi ir daug silpnų vietų. Jai trūksta logistinės paramos ir apmokytų karių, kad galėtų išspausti kuo daugiau naudos iš blogėjančios Ukrainos padėties. Tai gali suteikti Ukrainai laiko sukurti gynybą ir užkirsti kelią galimam Rusijos operatyviniam proveržiui.

 

Šiuo metu nėra akivaizdžių ženklų, kad Ukraina galėtų sustabdyti šliaužiantį Rusijos puolimą. Tikėtina, kad Rusija žengs į priekį ties savo logistinių pajėgumų riba. Ukrainos užduotis – laimėti laiko, kad galėtų sukurti tvirtas gynybines linijas, kuriose vėl galėtų sėkmingai gintis.

Artimiausiu metu Ukrainai desperatiškai reikės daugiau amunicijos, kad kuo labiau pristabdytų Rusijos puolimą, kol ji galės pastatyti naujas gynybines linijas. Šaudmenys patys savaime Rusijos nesustabdys, tačiau sulėtins jos puolimą ir padidins jos naikinimą.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(20)
(3)
(17)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()