„Tai daug ką pakeis.“ Nuo šiol galės smogti už 10 000 km  (1)

Vykdo įvairias misijas.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Vengrijos bendrovė „Uaviator“ pristatė droną PHANTOM, kuris gali daug ką pakeisti sunkiasvorių dronų rinkoje. Įrenginys pristatomas kaip itin patvarus, galintis vykdyti įvairias misijas ir pasižymintis įspūdingu iki 10 000 km nuotoliu. 

Dronų vaidmenį akivaizdžiai įvertino Vengrijos bendrovė „Uaviator“, pasauliui pristačiusi droną PHANTOM. Agentūra „Army Recognition“ nurodo, kad tai yra mašina, suprojektuota atsižvelgiant į modulinį principą. Todėl bepilotį droną galima sukonfigūruoti pagal konkrečios misijos poreikius. „Galimybė įmontuoti arba išimti neesmines sudedamąsias dalis paverčia šį droną itin universaliu, tinkamu įvairioms operacijoms“, – praneša agentūra.

11.11 išpardavimas prasideda! Beprotiškų kainų vaizdo projektoriai, energijos stotelės, siurbliai, žaidimų monitoriai ir kt.
8041 1

„11.11 Sale“ išpardavimas

Nuolaidų kuponai

Galioja iki 2024-11-14

Iš Europos sandėlių

Iki 2 metų garantijos

1) „ETOE E3 Pro“ - 600 ANSI, iki 4K, Android TV, LCD vaizdo projektorius

2) „FOSSiBOT F2400“ - mobili energijos stotelė, 2400W, 2048Wh, LiFePO4

3) „Narwal Freo Z Ultra“ - naujiena, robotas dulkių siurblys su DI

4) „KTC M27T20“ - 27 colių, Mini-LED, 2K, 165Hz žaidimų monitorius

Išsamiau

Remiantis turima informacija, PHANTOM yra 600 kg sveriantis bepilotis orlaivis, galintis gabenti iki 500 kg naudingąjį krovinį (jo bendras kilimo svoris siekia 1 100 kg). Tai leidžia jo speciali konstrukcija. Dronas gali pakilti iki 6 000 metrų aukščio, o jo apytikslis veikimo nuotolis – apie 10 000 kilometrų. Praktiškai tai reiškia galimybę vykdyti tolimojo nuotolio misijas, įskaitant tarptautines misijas.

 

PHANTOM kūrėjai taip pat įdiegė stealth technologiją, dėl kurios bepilotį orlaivį sunku aptikti turimomis stebėjimo priemonėmis. Tai apima aptikimą radarais, taip pat šiluminį spinduliavimą ir bet kokį elektromagnetinį spinduliavimą. Toks sprendimas pagerina bepiločio orlaivio gebėjimą veikti sudėtingoje aplinkoje, kur labai svarbu išvengti aptikimo.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(32)
(9)
(23)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai (1)