Oficialu. Atkeliauja naujos raketinės sistemos. Bus karšta  ()

„Mes suteiksime Ukrainai naujų gynybos pajėgumų“.


Sraigtasparnis „Sea King“
Sraigtasparnis „Sea King“
© Official U.S. Navy Page, CC BY-SA 4.0 | https://commons.wikimedia.org/wiki/File:USS_San_Diego_conducts_flight_operations_(cropped).jpg

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Ukrainos sraigtasparniuose „Sea King“ bus nauja įranga iš JK ir Vokietijos. Jie bus apginkluoti moderniomis raketomis, kaip numatyta „Trinity House Agreement“ sutartyje.

Tai pranešė „RBC-Ukraine“, remdamasi JK vyriausybės svetaine.

Bendrame pranešime pažymima, jog specialiosios komandos ir regiono gynybos pramonė glaudžiai bendradarbiaus, kad Ukraina pasiektų sėkmę ir ilgalaikę taiką.

„Trumpuoju laikotarpiu mes suteiksime Ukrainai naujų gynybos pajėgumų ir aprūpinsime iš Vokietijos perkeltus sraigtasparnius „Sea King“ moderniomis raketų sistemomis“, – sakoma pranešime.

[EU+Kuponas] Bent 2 kartus pigiau nei Lietuvoje! Aukščiausio lygio plazminis pjaustytuvas. Paskutiniai vienetai („VEVOR CUT-50“)
4229 1

Nuostabiai gera kaina

Specialus kuponas

Iš EU greitas ir saugus pristatymas

Aukščiausia kokybė

Labai ribotas kiekis

Išsamiau

Reikia priminti, kad šių metų pradžioje Vokietija paskelbė apie šešių sraigtasparnių „Sea King“ MK41 perdavimą Ukrainai. Tai nedideles puolimo galimybes turintys gelbėjimo ir paieškos sraigtasparniai – juose sumontuoti 12,7 mm kulkosvaidžiai.

Anot „The Defense Post“, sraigtasparniai gali būti apginkluoti naujausiomis „Brimstone 2“ raketomis. Jų skrydžio nuotolis viršija 40 kilometrų, o kovinės galvutės svoris – 6,3 kg.

 

Sraigtasparniai taip pat gali būti aprūpinti tolimojo nuotolio prieštankinėmis raketomis „Marte ER“. Jų diapazonas yra apie 100 kilometrų.

Transporto sraigtasparnis, sukurtas „Sikorsky Aero Engineering Corporation“, buvo pagamintas pagal 1957 m. gruodžio 24 d. sutartį su JAV kariniu jūrų laivynu. Pirmasis prototipo skrydis įvyko 1959 m. kovo 11 d., o serijinė gamyba prasidėjo 1961 m.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(16)
(0)
(16)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()