„Perpjauna kiaurai.“ Garaže pastatė tikrą pabaisą. „Pentagonas įsiutęs“ (Video)  ()

Mūsų planetoje yra daugybė išradėjų. Jie gali panaudoti savo puikų protą ir kurti nuostabius įrenginius. Geriausias to pavyzdys yra japonas, kuris savo garaže atkūrė galingą JAV karinio jūrų laivyno artilerijos sistemą. Pentagonas įsiutęs.


Phalanx CIWS
Phalanx CIWS
© Hunini (CC BY-SA 4.0) | https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Phalanx_CIWS_Mk.15_Block_1B_BL2_mounted_on_HMCS_Ottawa%28FFH-341%29_at_JMSDF_Maizuru_Naval_Base_August_24,_2019_03.jpg

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Amerikiečių svetainė „The War Zone“ praneša apie neįprastą vienos iš Japonijos robotikos kompanijų generalinio direktoriaus Kogoro Kuratos projektą. Jis nusprendė padirbėti po darbo valandų ir savo garaže atkūrė galingą artilerijos sistemą „Phalanx CIWS“, kurią naudoja JAV kariuomenė.

Tiesa, jo įrenginys kiek mažesnis už originalą, nes, kaip žinome, garaže netilptų, tačiau savo galia nenusileidžia didesniajam broliui. Pasak dizainerio, patranka yra 2,3 metro aukščio, o originalo – 4,7 metro aukščio. Kurata nepamiršo sumontuoti japonų kompanijos CAW („Craft Apple Works“) pagaminto M134 minigun atitikmens.

[Vokietija] Beprotiškai geros kainos ir funkcionalumo portabilaus multimetro rinkinys - nustebs ir profesionalai („KKNOON K618“)
6756 6

Ypatingai gera kaina

Iš Vokietijos greitas pristatymas

Sutvarkyti visi mokesčiai

Gausus priedais rinkinys

Išsamiau

Dėl akivaizdžių priežasčių Tekančios saulės šalies gyventojas neatskleidė, ar jo patranka gali taip tiksliai ir greitai neutralizuoti priešo taikinius, tačiau vaizdo įraše matyti, kaip ji „perpjauna“ bandomąją medžiagą per pusę. Žinoma, lauke jo nepamatysime, nes labai greitai jo garaže atsirastų „vyrai juodais akiniais“ (valdžios atstovai).

 

Tuo tarpu viso dydžio „Phalanx CIWS“ yra viena populiariausių CIWS sistemų, vis dar naudojamų pasaulyje. Jį sukūrė amerikiečių kompanija „General Dynamics“, kuri šiuo metu gamina ir tobulina „Raytheon“. Sistema specializuojasi priešlaivinių raketų, minų ir orlaivių neutralizavime.

 

„Phalanx CIWS“ sumontuotas 6 vamzdžių 20 mm M61 „Vulcan Gatling“ sistemos. Sistema sveria 6 100 kilogramų, siūlo 1 486 metrų (efektyvų) ir 5 500 metrų (maksimalus) atstumą. Apskaičiuota, kad ugnies greitis yra 3000–4500 šūvių per minutę. Kulkos skrenda pradiniu 1100 m/s greičiu.

 

 

Įdomu tai, kad ginklas turi būti aušinamas vandeniu, tiekiamu galingų siurblių. Nepertraukiamos salvės metu sistema sunaudoja iki 30 litrų vandens per minutę.

Kaip prisipažino Kurata, sukurti šį ginklą nebuvo taip paprasta, tačiau jis nepasidavė ir nusprendė sukurti veikiančią sistemą. Labai tikėtina, kad jei Kinija pultų Japoniją, jis savo išradimu galėtų apginti bent savo gyvenvietę nuo priešo ugnies.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(25)
(0)
(25)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()