BBC, CNN... Kas čia ką tik įvyko?!! Ūžia visa pasaulio spauda. „Gigantas prieš Rusiją“  ()

Ryškiausias praėjusios savaitės momentas.



© Max Avans (Free to use) | https://www.pexels.com/photo/the-state-historical-museum-in-moscow-5057622/

Visi šio ciklo įrašai

  • 2024-11-04 BBC, CNN... Kas čia ką tik įvyko?!! Ūžia visa pasaulio spauda. „Gigantas prieš Rusiją“  ()

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Tarp besitęsiančių liūdnų naujienų, tiesą sakant, vienintelis ryškus praėjusios savaitės momentas buvo Rusijos teismo žinia apie „Google“ baudos augimą.

Priminimas tiems, kurie to nematė: Rusijos teismas „Google“ skyrė milžinišką baudą, šią savaitę bendra baudos suma gerokai viršijo visos planetos BVP. Tai neliko nepastebėta, o naujienos atsidūrė ne tik Rusijos spaudos puslapiuose, bet ir pirmuosiuose BBC, CNN ir pan. puslapiuose.

Kas čia negerai? Labai daug kas. Keisčiausiu būdu, Rusijos valstybei papuolus į pirmosios diktatūros, o vėliau vis atviresnių ir agresyvesnių karų bedugnę, kalbos apie Rusijos Federacijos politinę izoliaciją jokiu būdu nelėmė teisinės šalies izoliacijos Vakaruose. Vakarų teismai visus šiuos metus ir toliau priimdavo Rusijos teismų, mokesčių inspekcijos, Vidaus reikalų ministerijos ir kt. sprendimus dėl suverenios šalies teisėtų sprendimų, reikalaudami, kad nukentėjusioji šalis kiekvienu konkrečiu atveju įrodytų savo neteisėtumą.

[EU+Kuponai] „Halloween Sale“! Mažiausios kainos. Įspūdingų galimybių dulkių siurbliai, žaidimų monitoriai, vaizdo projektoriai ir kt. (Video)
4789

„Halloween Sale“ išpardavimas

Mažiausios fiksuotos kainos

Nuolaidų kuponai

Iš Europos sandėlių

Iki 2 metų garantijos

1) „Narwal Freo X Ultra“ - 8200Pa, plovimas, unikalus šepetys, stotelė ir kt.

2) „JIMMY H10 Flex“ - įspūdingų galimybių belaidis dulkių siurblys

3) „KTC Q24T09“ - 24 colių, QHD, 180Hz žaidimų monitorius

4) „ETOE Seal Pro“ - 1080P, 1000 ANSI, Google TV vaizdo projektorius

Išsamiau

Tiesą sakant, tai leido valstybei apsinuoginti ir sugadinti savo priešų gyvenimą per begalę savo „atsarginių“ čiuptuvų. Vakarų institucijos toliau apsimetinėja, kad visi šie popieriai, kurių kainą Rusijoje žino bet kas, yra tikri dokumentai, kurių pagrindu galima spręsti žmonių likimą normalių šalių teismuose.

 

Ilgą laiką nebuvo aišku, ką galima padaryti „iš šios tvoros pusės“, kad būtų uždarytas šis didžiulis langas, pro kurį Rusijos valstybė tarkuoja savo išvykusius piliečius. Na, galbūt Rusijos valdžia rado tokį metodą: dar keli tokio masto teisminiai aktai ir šiai problemai Vakaruose išspręsti savo lobistines pastangas ir finansus pateiks ne pavieniai imigrantai, o korporatyviniai gigantai. „Google“.

Senokai į Vakarus emigravęs rusų teisininkas ir politologas Borisas Pastuchovas apie tai rašo „Telegram“

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(23)
(40)
(-17)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()