„Kelias į karo Ukrainoje pabaigą.“ Kažkas vyksta (Video)  ()

Černikas atkreipė dėmesį į „unikalų reiškinį“.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Ukrainos ginkluotųjų pajėgų atsargos pulkininkas ir karo ekspertas Petro Černikas interviu su Jevhenija Kutnova „YouTube“ kanalui „Fabrika novin“ atkreipė dėmesį į faktą, rodantį, kad JAV yra naudingiau tęsti karą Ukrainoje nei jį užbaigti.

Tokios milžiniškos ginklų korporacijos kaip „Lockheed Martin“, „Northrop Grumman Corporation“ ir ypač „Raytheon“ šiuose rinkimuose rimtai investavo į Trumpą. Atvirų šaltinių duomenimis, jų bendras kapitalas siekia apie 130 milijardų dolerių, o gal ir daugiau. Vien „Lockheed Martin“ pelnas pernai buvo įvertintas maždaug 67 milijardais dolerių (palyginimui: metinis Ukrainos karinis biudžetas – apie 50 mlrd.).

[EU+Kuponas] Būtinas daiktas turintiems automobilį ir mėgstantiems keliauti. Aukščiausios klasės dyzelinis oro šildytuvas („VEVOR XMZ-D1“)
9018 3

Nuostabiai gera kaina

Specialus kuponas

Iš Vokietijos greitas ir saugus pristatymas

Aukščiausia kokybė

Labai ribotas kiekis

Išsamiau

„Jie pajuto pinigų skonį. O kodėl būtent „Raytheon“? Nes būtent jis gamina MIM-104 „Patriot“, kur visa tai parduoti? Ukraina yra ideali platforma prekiauti šiais produktais“, – pažymėjo Černikas.

Be to, ekspertas teigė, kad rusiškoje X-101 raketoje yra daug amerikietiškos mikroelektronikos, kurios kaina nuolat auga. Jei anksčiau konkrečios įmonės lustas buvo parduodamas už 100 USD, tai dabar atitinkamai už 1000 USD, X-101 kaina pasiekė daugiau nei 20 mln. dolerių.

„Tai unikali, tiesiog neįtikėtina situacija, – sakė Černikas, – amerikiečiams naudinga, kad rusai skraido pas mus raketomis, nes jose yra daug jų komponentų, jos yra labai brangios ir dvigubai praturtina. Kodėl? Per dešimtis tinklų rusai perka mikroelektroniką ir taip konkreti JAV įmonė praturtina save. Amerikiečių gamybos raketos numuša rusiškas raketas, ir konkreti kompanija vėl praturtėja. Ar suprantat, koks tai unikalus reiškinys?“

 

Štai kodėl kelias į karo Ukrainoje pabaigą vargu ar bus paprastas ir nedviprasmiškas, mano analitikas.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(66)
(10)
(56)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()