„Turėjo tik 3.“ Ukraina perėmė slapčiausią Rusijos ginklą S-70 (Foto)  ()

Dar vienas kuriozas.


S-70 „Ochotnik“
S-70 „Ochotnik“
© Stop kadras|https://www.youtube.com/watch?v=PRYVJw5y53s

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Ukrainiečiai paskelbė rusų spalio 5 d. netoli Konstantinivkos Donecko srityje numušto S-70 „Ochotnik“ prototipo nuolaužų analizės rezultatus. Baigus rusų lėktuvo nuolaužų analizę, aptikta daugybė vakarietiškų elektroninių komponentų.

Verta paminėti, kad kai kurios mikroschemos buvo pagamintos 2022 m., todėl į Rusijos rankas jos pateko jau prasidėjus plataus masto karui Ukrainoje. Dar vienas kuriozas – tai ne karinės, o civilinės mikroschemos, įdiegtos automobilių variklių valdikliuose arba parduodamos aukcionų portaluose ar didmenininkų parduotuvėse. Dėl to beveik neįmanoma padaryti taip, kad į Rusiją nepatektų moderni elektronika.

[EU+Kuponai] „Segway Ninebot MAX G30/Max G2“. Mažiausia kaina istorijoje! Lietuvoje taip pigiai nerasite (Video)
3588 2

Mažiausios fiksuotos kainos istorijoje

Specialūs kuponai

Iš Lenkijos sandėlių

1) „Segway Ninebot MAX G30“ - vienas populiariausių el. paspirtukų

2) „Segway Ninebot Max G2“ - 1000W, 70 km, 35 km/h el. paspirtukas

3) „SUPFW30A/D/G/J/E/F/H/L/K/M/W/V FEATH-R-LITE“ - SUP irklentės

Išsamiau

Pasaulyje visada atsiranda tarpininkų, tokių kaip Kazachstanas, norinčių tiekti Rusijai elektronines schemas už kelis kartus mažesnę nei rinkos kainą, o kitas šaltinis gali būti įrangos, kurioje yra reikalingų komponentų, išmontavimas. Tai gali būti buitinė technika, automobiliai ar jų laužas. Pavyzdžiui, Šiaurės Korėjos KN-23 sprogstamosiose raketose, kadangi nėra specialių guolių, kaip analogai naudojami guoliai iš „Toyota“ automobilių.

 

S-70 „Ochotnik“ – tai visų didžiųjų pasaulio ginkluotųjų pajėgų plėtojamos bepiločio orlaivio idėjos rusiškas variantas. Rusijos koncerno „Suchoj“ smogiamasis bepilotis skraidė 2019 m., o pagal turimą 2021 m. informaciją, be prototipo turėjo būti pagaminti trys egzemplioriai.

 

Atsižvelgiant į naudotų elektroninių komponentų senumą, greičiausiai pačių rusų virš Ukrainos numuštas egzempliorius galėjo priklausyti šiai partijai.

Konstrukciniu požiūriu tai dronas, pagamintas naudojant stealth technologiją. Jo matmenys panašūs į visaverčio orlaivio matmenis: sparnų plotis yra 19 metrų, ilgis – 14 metrų, o kilimo svoris – 25 tonos.

Dronas turi dvi 4,5 m ilgio bombų kameras, kurios gali gabenti iki 3 tonų bendrą naudingąją apkrovą, todėl jame galima nešti FAB valdomas bombas su UMPK moduliais. Dronas turi veikti kartu su naikintuvais Su-57, kurie turi tokį pat variklį AL-41F1.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(21)
(3)
(18)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()