[ŽT] Degtinė iš granatos korpuso. Ruso dviejų dalių istorija (Video)  ()

Rusijos 810-oji brigada anksčiau buvo laikoma elitine. Dabar tai – vaiduoklių ir paskubomis apmokytų nevykėlių dalinys.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Rusas socialiniams tinklams nufilmavo tariamai linksmą vaizdo įrašą, kuriame gėrė iš granatos korpuso. Tokie vaizdo įrašai jiems labai patinka, nes įtraukia visus pagrindinius motyvus – fetišą karui, itin stiprių alkoholinių gėrimų vartojimą ir dar tariamai patriotinius šūkius. Akivaizdu, kad tai buo nufilmuota rūsyje arba žeminėje.

Tačiau antroji šios istorijos dalis rusams patiks mažiau. Tas pats karys buvo paimtas į nelaisvę ir dabar tokių šūkių nebekartoja:

11.11 išpardavimas prasideda! Beprotiškų kainų vaizdo projektoriai, energijos stotelės, siurbliai, žaidimų monitoriai ir kt.
8452 1

„11.11 Sale“ išpardavimas

Nuolaidų kuponai

Galioja iki 2024-11-14

Iš Europos sandėlių

Iki 2 metų garantijos

1) „ETOE E3 Pro“ - 600 ANSI, iki 4K, Android TV, LCD vaizdo projektorius

2) „FOSSiBOT F2400“ - mobili energijos stotelė, 2400W, 2048Wh, LiFePO4

3) „Narwal Freo Z Ultra“ - naujiena, robotas dulkių siurblys su DI

4) „KTC M27T20“ - 27 colių, Mini-LED, 2K, 165Hz žaidimų monitorius

Išsamiau

 

Jis atskleidė, kad priklauso 810-ajai jūros pėstininkų brigadai. Anksčiau Rusijos Armijoje ji buvo laikoma elitine. Tačiau dabar aiškėja, kad į ją laisvai skiriami ir nusikaltėliai, ir naujokai, praėję vos kelių dienų mokymus.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: Technologijos.lt
(30)
(1)
(29)

Komentarai ()

Susijusios žymos: