„Prisijungė prie elito.“ 1500 km. Nauja šalis išbandė ateities superginklą (Video)  (2)

Tai istorinis momentas.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Indija paskelbė sėkmingus tolimojo nuotolio hipergarsinės raketos, kurios nuotolis yra 1500 km, bandymus, pademonstruodama savo gynybinius pajėgumus ir patekusi tarp nedaugelio šalių, turinčių pažangias tokio tipo karines technologijas.

Karo ekspertų teigimu, hipergarsinės raketos yra ginklai, kurie ateityje pakeis globalų jėgų pasiskirstymą.

Anot ekspertų centro „Atlantic Council“, tokį ginklą savo arsenale turi tik JAV, Kinija ir Rusija, Šiaurės Korėja. Dabar ir Indija, kuri ką tik išbandė pirmąjį ilgo nuotolio hipergarsinę raketą. 

[EU+Kuponas] Lietuvoje taip pigiai nerasite! Rekordinės kainos belaidis dulkių siurblys (Video, „JIGOO C500“)
4967 1

Rekordiškai žema kaina

Specialus kuponas

Iš Lenkijos greitas ir saugus pristatymas

Sutvarkyti visi mokesčiai

Išsamiau

Remiantis vyriausybės pareiškimu, ši raketa, kurią sukūrė Indijos gynybos tyrimų ir plėtros organizacija (DRDO), bendradarbiaudama su partneriais, buvo sukurta gabenti naudingus krovinius daugiau nei 1500 km.

 

Bandymas buvo atliktas praėjusį savaitgalį Dr. Abdul Kalam saloje. DRDO teigė, kad raketa buvo stebima įvairiomis matavimo sistemomis, o karinio jūrų laivyno padalinių duomenys patvirtino sėkmingus paskutinius manevrus ir tikslų pataikymą.

 

„Tai istorinis momentas, ir dėl šio reikšmingo pasiekimo mūsų šalis yra tarp nedaugelio šalių, galinčių sukurti tokias svarbias ir pažangias karines technologijas. Sveikiname mūsų ginkluotąsias pajėgas ir pramonę su šiuo įspūdingu pasiekimu“, – rašė Indijos gynybos ministras Rajnathas Singhas.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(9)
(2)
(7)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai (2)