[ŽT] Tai įvyko. Rusija atakavo Ukrainą tarpžemynine strategine balistine raketa (Video)  ()

Rusija panaudojo naują strateginį ginklą.


Visi šio ciklo įrašai

  • 2024-11-21 [ŽT] Tai įvyko. Rusija atakavo Ukrainą tarpžemynine strategine balistine raketa (Video)  ()

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Kaip ir buvo prognozuota, Rusija atakavo Ukrainą RS-26 „Rubež“ balistine raketa. Tai – didžiulė raketa, galinti nešti branduolinį ginklą. RS-26 yra tik trumpesnė tarpžemyninės RS-24 „Jars“ versija, pirmą kartą sėkmingai išbandyta 2012 metais.

[EU+Kuponai] Tik nuo 93,99€! Juos perka milijonai. Pasaulinio lyderio elektroniniai stalai ir dyzeliniai oro šildytuvai. Paskutiniai vienetai!
7023

Žemiausios kainos

Specialūs kuponai

Iš Vokietijos greitas ir saugus pristatymas

Aukščiausia kokybė

Labai ribotas kiekis

Išsamiau

Pranešama, kad „Rubež“ paleistos kovinės galvutės krito Dnipre. Ši raketa ore paleidžia kelias kovines galvutes. Šiuo atveju jos nebuvo branduolinės, bet ši raketa gali paleisti 4 branduolines galvutes.

Rusija anksčiau sustabdė RS-26 vystymą, kad susikoncentruotų į kitus projektus, bet kelias eksperimentines tokias raketas, ginkluotas nebranduolinėmis galvutėmis, tikrai turi.

 

Neaišku, ką tiksliai atakavo „Rubež“. Ukrainiečiai praneša, kad buvo pažeistas reabilitacijos centras ir vienas pramoninis objektas. Tikėtina, kad tai buvo labiau simbolinis žingsnis, kuriuo siekiama išgąsdinti Ukrainą, priminti pasauliui apie strateginį Rusijos arsenalą. Rusijai tai – atsakas į ATACMS ir „Storm Shadow“ atakas prieš taikinius Rusijos teritorijoje.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: Technologijos.lt
(2)
(17)
(-15)

Komentarai ()