Akivaizdu. „Kelios sekundės ir...“ Rusija paleidžia dar vieną „Orešniką“  ()

Viena svarbiausių priemonių.


Asociatyvi nuotr.
Asociatyvi nuotr.
© StockSnap (Pixabay Content Licence)|https://pixabay.com/photos/rocket-smoke-trees-clouds-sky-2587934/

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Austrų karo analitiko Tom Cooper komentaras.

Lapkričio 23 d., praėjus dienai po bandymo smogti „Pivdenmaš“ (buvusiam „Južmaš“) Dniepro mieste, rusai paleido antrąją vidutinio nuotolio balistinę raketą „Orešnik“.

Pasak liaudies žvalgybos, kaip įprasta tokiais atvejais, paleidimą iš karto užfiksavo JAV gynybos paramos programos (DSP) palydovai. Iš esmės (ir labai supaprastintai) DSP naudoja infraraudonųjų spindulių jutiklį, kad aptiktų šilumą, skleidžiamą nešėjų pliūpsnių („šaltame“) Žemės fone. Tokių žmonių kaip aš rate jie laikomi „labai patikimais“.

Black Friday išpardavimas tęsiasi! Rekordinių kainų technologijos.lt testuoti žaidimų monitoriai, 4K vaizdo projektoriai, monstrinės energijos stotelės, siurbliai ir kt. (Video)
3669 1

„Black Friday“ išpardavimas

Nuolaidų kuponai

Iš Europos sandėlių

Iki 2 metų garantijos

„Flash Deals“, „Tiered Discounts“ ir kt.

1) „OUKITEL P2001 Plus“ - 2400W, 2048Wh, LiFePO4 energijos stotelė

2) „ETOE E3 Pro“ - 600 ANSI, iki 4K, Android TV, LCD vaizdo projektorius

3) „TITAN ARMY P27GR“ - 27 colių, QHD, 180Hz žaidimų monitorius

4) „Narwal Freo X Ultra“ - 8200Pa, plovimas, unikalus šepetys, stotelė ir kt.

Išsamiau

Net nereikia sakyti, kad šiandien DSP yra viena svarbiausių JAV kariuomenės išankstinio perspėjimo priemonių (žinoma, jie nuolat naudojami Izraeliui remti, reguliariai aptinkant kiekvieną balistinės raketos paleidimą, pavyzdžiui, Irane ir Jemene).

Faktas tas, kad DSP prarado šios raketos pėdsakus „per kelias sekundes“.

Kiek vėliau kažkas socialiniuose tinkluose paskelbė vaizdo įrašą, kuriame matyti raketos paleidimas: pasak vaizdo įrašą mačiusių žmonių, raketa pakilo į maždaug 2 000 metrų aukštį, o paskui dingo per ryškų sprogimą.

 

Akivaizdu, kad raketos paleidimas buvo nesėkmingas.

Deja, vaizdo įrašas buvo pašalintas iš socialinės žiniasklaidos, nes paaiškėjo, kad tai buvo kadras iš vaizdo įrašo, kuriame užfiksuotas nesėkmingas kitos Rusijos raketos paleidimas prieš daugelį metų.

Užbėgsiu už akių jūsų klausimams. Tai, ką parašiau, yra viskas, ką žinau šiuo klausimu. Atsakymų į klausimus, pavyzdžiui, ar tai buvo dar vienas „kovinis bandymas“ ir (arba) „jei taip, koks buvo taikinys“, kol kas neturiu.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(19)
(5)
(14)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()