„Sunaikintos spec. pajėgos.“ Rusijoje prasideda pamišimas  ()

„Veržtis į priekį“ neįmanoma.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Rusijos šaltiniai teigia, kad už Rusijos pajėgų nesėkmę ir pabėgimą Sirijoje atsakingi tie patys generolai, kurie 2022 m. vasario mėn. nesėkmingai įvykdė invaziją į Ukrainą. Vienu iš tokių vadų įvardijamas generolas leitenantas Sergejus Kiselis, kurio sprendimai jau lėmė rimtus pralaimėjimus. 

Generolas leitenantas Sergejus Kiselis, dabar vadovaujantis Rusijos grupuotei Sirijoje, anksčiau vadovavo 1-ajai tankų armijai. 2022 m. vasarį jis vadovavo Charkivo puolimui, tačiau operacija baigėsi nesėkme. Jo vadovaujamos Rusijos pajėgos patyrė didelių nuostolių, įskaitant Rusijos specialiųjų pajėgų sunaikinimą, po kurio S. Kiselis nutraukė miesto puolimą. 

[EU+Kuponai] „Black Friday“! Mažiausios kainos. Įspūdingų galimybių projektoriai, ergonominės kėdės, žaidimų monitoriai, energijos stotelės ir kt. (Video)
6248

„Black Friday“ išpardavimas

Nuolaidų kuponai

Iš Europos sandėlių

2 metų garantijos

1) „KTC Q24T09“ - 24 colių, QHD, 180Hz žaidimų monitorius

2) „NEWTRAL MagicH-BPro“ - JAV specialistų rekomenduojama ergonominė darbo kėdė

3) „Ultimea Apollo P60“ - iki 4K, 900 ANSI, automatinis fokusavimas, Bluetooth 5.3 ir kt.

4) „SolarPlay Q2501“ - mobili energijos stotelė, 2400W, 2160Wh, LiFePO4

Išsamiau

Priešingai, per tą patį laikotarpį sukilėliai užėmė apie 2 mln. gyventojų turintį Alepo miestą. Tai sukėlė ironiją tarp komentatorių, kurie siūlo „siųsti Kiselį vadovauti Charkivo gynybai“ arba, atvirkščiai, „mokyti jį kariauti stebint Sirijos kovotojų veiksmus“. 

Prieš kelias dienas Kiselis vėl atsidūrė skandalo centre. Rusijos propagandistų teigimu, jo vadovavimas Rusijos grupuotei Sirijoje lėmė operacijų nesėkmę ir pajėgų atsitraukimą. Z karo korespondentas Romanas Saponkovas savo „Telegram“ kanale rašė, kad dabartinė situacija rodo Rusijos generolų nesugebėjimą prisitaikyti ir efektyviai veikti nenaudojant „mėsos puolimo“ taktikos. 

 

Socialinės žiniasklaidos vartotojai aktyviai diskutuoja apie tai, kad tokia taktika, kuri buvo plačiai taikoma Ukrainoje, Sirijoje nepasiteisina, nes Rusijos armija susiduria su kitokiomis sąlygomis, kai „eiti į priekį“ yra neįmanoma. 

Karo ekspertai pažymi, kad Rusijos generolų nesugebėjimas lanksčiai vadovauti savo kariams ir toliau kenkia jų operacijoms. Sirijoje, kur Rusija stengiasi išsilaikyti vidinio nestabilumo ir išorės spaudimo sąlygomis, tokios nesėkmės dar labiau silpnina jos įtaką.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(28)
(0)
(28)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()