„Visiška beprotybė!“ Rusija iš baimės neteko amo, ką skelbia Baltieji rūmai  ()

Užsiminė, kad JAV prezidentas Joe Bidenas norės perduoti Ukrainai branduolinius ginklus nepasibaigus jo kadencijai.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Rusija iš baimės neteko amo. Baltieji rūmai prakalbo apie branduolinius ginklus Ukrainai.

Jungtinės Valstijos nesvarsto grąžinti Ukrainai branduolinių ginklų, kurių atsisakė po Sovietų Sąjungos žlugimo, interviu televizijai ABC sakė JAV prezidento patarėjas nacionalinio saugumo klausimais Jake'as Sullivanas.

„Į tai neatsižvelgiama. Tai, ką mes darome, yra suteikti Ukrainai įvairių standartinių pajėgumų, kad ji galėtų veiksmingai apsiginti ir kovoti su Rusija, mes nesuteikiame jiems branduolinių pajėgumų“, – sakė Sullivanas.

[Black Friday] Naujausi „OnePlus“ flagmanai telefonai ir planšetės, išmaniosios „Xiaomi“ antklodės ir plaukų kirpimo mašinėlės (Video)
10160 2

Black Friday rinkinukas

Kuponai

Labai ribotas kiekis

Greitas ir saugus pristatymas

1) „OnePlus 13“ - įvairių versijų naujausi išmanieji telefonai

2) „OnePlus Pad 2“ - globalios versijos planšetė su firminiu dėklu

3) „Riwa RE-6510“ - „Xiaomi“ ekosistemos plaukų kirpimo mašinėlė

4) „Xiaomi Youpin“ - plaunama išmani elektrinė antklodė

Išsamiau

Taip jis atsakė į klausimą apie lapkričio mėnesį „New York Times“ publikuotą straipsnį, kuriame žurnalistai, remdamiesi anoniminiais Vakarų šaltiniais, užsiminė, kad JAV prezidentas Joe Bidenas norės perduoti Ukrainai branduolinius ginklus nepasibaigus jo kadencijai.

Putino neoimperinės ambicijos

Kaip praėjusią savaitę prisiminė „Reuters“, Rusija šią idėją pavadino „visiška beprotybe“ ir įrodinėjo, kad nusprendė siųsti karius į Ukrainą, kad užkirstų kelią tokiems scenarijams. 2022 metų vasario 24 dieną Maskva įsiveržė į Ukrainą, įgyvendindama diktatoriaus Vladimiro Putino neoimperines ambicijas.

 

Kyjivui priklausė dalis Sovietų Sąjungos branduolinio arsenalo, kurį jis paveldėjo po šios šalies žlugimo 1991 m. Tačiau Ukrainos valdžia nusprendė atsisakyti arsenalo mainais į Rusijos, JAV ir Didžiosios Britanijos saugumo garantijas ir pagarbą šalies teritoriniam vientisumui. Šis susitarimas buvo įamžintas Budapešto memorandumo pavidalu, kuris buvo sudarytas 1994 m.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(85)
(6)
(79)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()