Smūgiai iš visų pusių. Tai gali užbaigti visą rusų puolimą  ()

Galiausiai gali sustoti kai kurios surinkimo linijos.


Karas Ukrainoje
Karas Ukrainoje
© General Staff of the Armed Forces of Ukraine (Atvira licencija) | https://www.facebook.com/photo?fbid=926714736308272&set=pcb.926714779641601

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

2025 metų pabaigoje Rusija patirs tankų trūkumą dėl didžiulių nuostolių kare su Ukraina ir gamybos problemų. Tai turės lemiamų pasekmių kovinių operacijų fronto linijose vykdymui.

Apie tai rašo „The Washington Post“.

Kaip rašo leidinys, Rusijos technikos nuostoliai tokie didžiuliai, kad netrukus pradės stigti sovietinių atsargų, kuriomis daugiausiai RF juos pildo, o naujų tankų gamyba nukenčia dėl sankcijomis atkirstų vakarietiškų komponentų trūkumo.

Rusijos Federacijos karinė ekonomika tikriausiai pasiekė aukščiausią tašką ir vargu ar sugebės padidinti gamybą tokiais pašėlusiais tempais kaip iki šiol, pažymi žurnalistai.

Mažiausia kaina šiais metais! Lietuvių sukurta „NordPass“ paslauga, kuria pasitiki milijonai – „tiesiog būtina kiekvienam interneto naudotojui“ (Video)
4083 3

Tiesiog nerealiai gera proga gauti lietuvių sukurtą produktą už mažiausią kainą šiais metais! Ir dabar dar priedo gausite visiškai naujas ir puikias galimybes atveriančias funkcijas.

Išsamiau

Dėl augančio spaudimo RF ekonomikai galiausiai gali sustoti kai kurios surinkimo linijos, teigia JAV pareigūnai ir ekspertai.

Rusijai įvestos sankcijos daro didelį poveikį jos karinei pramonei, sumažindamos jos galimybes gaminti ir prižiūrėti ginklus. Prieigos prie vakarietiškų technologijų ir komponentų apribojimai, taip pat logistiniai sunkumai, kuriuos sukelia kontrabandos kanalų mažinimas, pamažu menkina Rusijos karinio-pramoninio komplekso potencialą, rašo leidinys.

Kaip pastebi ekspertai, net ir sankcijų išvengimas didina produkcijos kainą. Taip yra dėl būtinybės naudoti ne tokius efektyvius sprendimus ir alternatyvių tiekėjų įtraukimą, o tai ilgina terminus ir didina sąnaudas.

 

Ilgainiui šios problemos kartu su esamos įrangos degradacija gali žymiai sumažinti Rusijos armijos kovinį pajėgumą.

Tačiau Rusija remiasi masine ginklų gamyba, skaičiuodama, kad „kiekis kompensuoja kokybę“.

„Toks požiūris gali laikinai patenkinti armijos poreikius, tačiau yra kupinas rizikos, ypač esant dideliems koviniams nuostoliams ir didėjančiam technikos nusidėvėjimui. Jei situacija su tiekimu ir gamyba nesikeis, pritrūks tankų ir kt. įrangos, o tai pablogins ir taip sunkią Rusijos ginkluotųjų pajėgų situaciją fronte“, – reziumuoja WP.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(59)
(5)
(54)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()

Susijusios žymos: