Rusija tiesiog štampuoja. „25 „Orešnik“ kiekvieną mėnesį.“ Tai plinta kaip epidemija  ()

Po vieną per dieną.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Karo ekspertas ir „Informacinio pasipriešinimo“ grupės koordinatorius Oleksandras Kovalenko sukritikavo žurnalo „Military Watch Magazine“ straipsnio platinimą, kuriame teigiama, kad Rusija neva gali kiekvieną mėnesį pagaminti iki 25 tarpžemyninių balistinių raketų „Orešnik“ kiekvieną mėnesį.

Kovalenko žurnalą „Military Watch Magazine“ pavadino anglakalbiu šaltiniu rusiškoms klastotėms ir manipuliacijoms į informacinę erdvę integruoti.

„Kodėl visi platina šitą klaikią nesąmonę iš žurnalo „Military Watch Magazine“ apie 25 „Orešnik“ raketų gamybą per mėnesį? Tai pamazgų duobė, sukurta Rusijos naratyvų, klastočių ir manipuliacijų integravimui į anglakalbę informacinę erdvę“, – sakė ekspertas. 

[EU+Kuponai] „Cyber Monday“! Projektoriai, siurbliai, energijos stotelės, monitoriai ir specialus pasiūlymas „Apple Pay“
6966

„Cyber Monday“ išpardavimas

Nuolaidų kuponai

Galioja iki 2024-12-08

Iš Europos sandėlių

2 metų garantijos

1) „ETOE Starfish“ - 300 ANSI, 720P, Android TV, LCD vaizdo projektorius

2) „Vactidy V9“ - belaidis dulkių siurblys

3) „SolarPlay Q2402M“ - mobili energijos stotelė, 2500W, 2304Wh, LiFePO4

4) „TITAN ARMY P2510S“ - 24,5 colių, QHD, 240Hz žaidimų monitorius

Išsamiau

Oleksandras Kovalenko pažymėjo, kad Rusijos karinis-pramoninis kompleksas patiria didelių sunkumų net ir gamindamas mažiau sudėtingas raketas, pavyzdžiui, Ch-47M2 „Kinžal“. Jo duomenimis, Rusija per mėnesį sugeba pagaminti tik 3 – 4 tokias raketas, o tarpžemyninių raketų kūrimui reikia dar didesnių išteklių ir technologijų. 

Straipsnyje rašoma, kad Rusija tiesiog štampuoja tarpžemynines raketas, pavyzdžiui, sparnuotąsias raketas „Kalibr“, po vieną per dieną. Tačiau tai absurdiška. Rusijos karinio pramoninio komplekso technologinė ir išteklių bazė paprasčiausiai neleidžia realizuoti tokių mastų. Ekspertas paragino skaitytojus filtruoti informaciją ir, susidūrus su tokiomis publikacijomis, išlaikyti kritinį mąstymą. 

 

„Iš tikrųjų Rusija per mėnesį pagamina 3 – 4 paruoštas „Kinžal“ Ch-47M2, o šiame straipsnyje kalbama apie daug sunkiau sukonstruojamą tarpžemyninę balistinę raketą“, – pridūrė jis. O. Kovalenko pabrėžė, kad svarbu tikrinti šaltinius ir užkirsti kelią dezinformacijos, stiprinančios priešo naratyvų įtaką, sklaidai.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(41)
(2)
(39)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()