„Gali nešti branduolinius ginklus.“ Rusijoje aktyvuoti didžiausi pasaulyje strateginiai bombonešiai (Video)  ()

Laukė, kol bus baigti bandymai.


Rusų branduolinė bomba
Rusų branduolinė bomba
© Mike1979 Russia, CC BY-SA 4.0 | https://commons.wikimedia.org/wiki/File:RDS-4_Nuclear_bomb_Army-2022_2022-08-20_2453.jpg

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

2025 metais Rusija ketina pradėti eksploatuoti keturis bombonešius Tu-160M, galinčius neštis branduolinį ginklą. Tačiau Ukrainos svetainėje „Defense Express“ pažymima, kad Maskva negamins jokių naujų orlaivių. Tai iš kur ji gaus šias mašinas?

Rusijos gynybos ministerija paskelbė apie planus sustiprinti savo strateginį oro laivyną 2025 m. keturiais bombonešiais Tu-160M. Tai vertingi lėktuvai Rusijos armijai pirmiausia dėl to, kad kiekvienas iš jų gali gabenti iki 12 raketų, įskaitant branduolines. Rusija šiuo metu turi 13 tokių orlaivių, o tai reiškia, kad 2025 m. planuojama padidinti Tu-160M ​​bombonešių arsenalą 30 procentų.

[EU+Kuponai] Galingos vėjo jėgainės tik nuo 106,39€! Pasigaminkite elektros patys. Paskutiniai vienetai
11525 8

Nuostabiai gera kaina

Specialūs kuponai

Iš Vokietijos greitas ir saugus pristatymas

Aukščiausia kokybė

Labai ribotas kiekis

Išsamiau

Tačiau, kaip pabrėžia „Defense Express“, Rusijos ginklų pramonė, nors ir nori įsigyti naujų lėktuvų, jokio naujo bombonešio nepagamins. Planuojami pristatyti orlaiviai yra vienetai, kurie ne vienerius metus laukė, kol bus baigti bandymai. 2023 metais Rusija taip pat planavo pristatyti keturis Tu-160M, tačiau tai nepasitvirtino. Tačiau šį kartą planas turėtų pasisekti.

„Nauji“ Rusijos bombonešiai yra „atsargos“, datuojamos sovietmečiu, t. y. mašinos, saugomos nuo devintojo dešimtmečio. Rusai neatskleidžia tikslios Tu-160M ​​būklės. Kaip skaitome, armija juos bandė mažiausiai kelis mėnesius.

 

Viršgarsinis bombonešis Tu-160 su diferencijuota sparnų geometrija yra unikalus inžinerinės minties produktas, kurį NATO vadina „Blackjack“, o dėl savo unikalios išvaizdos dar vadinamas „Baltąja gulbe“. Tai sunkiausi tokio tipo bombonešiai pasaulyje.

Nors oficialiai šių orlaivių gamyba baigta 1994 m., jie vis dar naudojami armijoje. Galingas Tu-160 yra beveik 55 metrų ilgio, daugiau nei 13 metrų aukščio, o jo sparnų plotis – 35,6 metro. Jis gali nešti 28 tonų naudingą krovinį, o maksimalus greitis siekia iki 2200 km/val.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(9)
(15)
(-6)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()