Tai prasideda. Iš Vokietijos, Kanados ir Australijos. Į Ukrainą vyksta dešimtys tūkstančių ginklų  ()

Asociacijai priklauso 17 šalių.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

„Dronų koalicijos“ nepilotuojamų orlaivių pristatymas į Ukrainą prasidės 2025 m. sausį.

Tai pareiškė Jungtinės Karalystės gynybos viceministras Luke'as Pollardas, sakydamas kalbą Bendruomenių rūmų nariams, rašo „Europeiska Pravda“.

Jis kalbėjo apie įvairių tipų „dešimčių tūkstančių“ dronų tiekimą.

„Galiu patvirtinti, kad sausį tikimasi reikšmingų pokyčių – pradėsime tiekti dešimtis tūkstančių bepiločių orlaivių per jūrų ir nepilotuojamų sistemų koalicijas, kurioms vadovauja Jungtinė Karalystė su mūsų partneriais Norvegija ir Latvija“, – sakė L. Pollardas.

[EU+Kuponai] „Cyber Monday“! Projektoriai, siurbliai, energijos stotelės, monitoriai ir specialus pasiūlymas „Apple Pay“
7010

„Cyber Monday“ išpardavimas

Nuolaidų kuponai

Galioja iki 2024-12-08

Iš Europos sandėlių

2 metų garantijos

1) „ETOE Starfish“ - 300 ANSI, 720P, Android TV, LCD vaizdo projektorius

2) „Vactidy V9“ - belaidis dulkių siurblys

3) „SolarPlay Q2402M“ - mobili energijos stotelė, 2500W, 2304Wh, LiFePO4

4) „TITAN ARMY P2510S“ - 24,5 colių, QHD, 240Hz žaidimų monitorius

Išsamiau

JK taip pat bendradarbiauja ne tik su „Ramstein“ šalimis, kad pagerintų ginklų tiekimo Ukrainai tempą ir padidintų karo išlaidas Rusijai.

Kitų detalių viceministras nepateikė.

2024 metais koalicija Ukrainai remti skyrė 1,8 mlrd. eurų.

Iš viso sąlyginei asociacijai priklauso 17 šalių: Australija, JK, Danija, Estija, Italija, Kanada, Latvija, Lietuva, Liuksemburgas, Nyderlandai, Vokietija, Naujoji Zelandija, Lenkija, Prancūzija, Čekija, Švedija, Ukraina.

Koalicijos tikslas – užtikrinti pramoninę bepiločių orlaivių gamybą ir plėsti jų pramonę, kad būtų sukurtas asimetrinis technologinis pranašumas prieš priešą mūšio lauke, pagal Ukrainos poreikius.

 

„Dronų koalicija“ turi bendrą bepiločių orlaivių pirkimo fondą, kur reguliariai rengiami konkursai, siekiant sukurti naujoviškus produktus konkurencijos pagrindu.

Ukrainos bendrovės, gaminančios bepiločius orlaivius, atsidūrė antroje vietoje pagal pateiktų paraiškų skaičių Jungtinės Karalystės paskelbtų konkursų „Dronų koalicijos“ rėmuose.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(23)
(0)
(23)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()