„Atakos už 1000 km.“ Gatvėse panika. Prasidėjo masinis Rusijos naikinimas (Video)  ()

Paliko neapsaugotus.


Kazanės miestas
Kazanės miestas
© avemary (Pixabay Content Licence)|https://pixabay.com/photos/kazan-tatarstan-russia-sunset-sky-2702852/

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Po išpuolių prieš Rusijos naftos pramonę ukrainiečiai dronais toliau atakuoja kitus Rusijos pramonės sektorius. Dabar, po naftos pramonės ir chemijos gamyklų, gaminančių sprogmenis Tuloje, atėjo laikas nitroceliuliozės gamyklai Kazanėje, esančiai už maždaug 1 000 km nuo Ukrainos sienos.

Buvo smogta keliems pastatams, o nuostoliai kol kas nežinomi. Tačiau tai rodo, kad po kelis mėnesius trukusios bepiločių orlaivių atakų kampanijos rusams vis dar sunkiai sekasi apsaugoti visus gyvybiškai svarbius objektus šalies gilumoje. Tai verčia juos rinktis, ar palikti tokius objektus neapsaugotus, ar išvesti dalį savo įrangos ir personalo iš mūšio linijos.

Pasaulinė „Saily“ premjera. „180 šalių. Viena geriausių eSIM paslaugų pasaulyje“ (Technologijos.lt kuponas, Video)
2597

„Saily“ yra viena geriausių eSIM paslaugų pasaulyje, kuri nuo šiandien gali pasiūlyti dar daugiau. Ką tik Londone visame pasaulyje žinoma lietuvių kompanija pristatė nuostabias naujienas ir mūsų skaitytojams turi specialų pasiūlymą.

Išsamiau

Kazanės objekto atveju veikė bent vienas „Pancir-S1“ komplektas, kaip rodo teritorijoje esantys sudegę dviejų pakopų raketų 57E6 stiprintuvai. Tačiau to nepakako ir pro juos praskriejo bent keli bepiločiai orlaiviai iš „Bobr“, UJ-22 „Airborne“ arba „Rubaka“ grupės.

 

Nitroceliuliozė yra pagrindinė daugumos šaudmenims gaminti naudojamų miltelių sudedamoji dalis. Ji gali būti pagrindinė šaunamųjų ginklų miltelių sudedamoji dalis (vadinamieji vieno pagrindo šaunamieji milteliai) arba tik viena iš sudedamųjų dalių (kelių pagrindų šaunamieji milteliai). Be šaudmenų negali veikti joks cilindrinis ginklas, nes būtent šaudmenys, degdami tiksliai nustatytu būdu, sukuria slėgį, kuris išstumia sviedinį iš šautuvo, automatinės patrankos, tanko ar haubicos vamzdžio.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(24)
(3)
(21)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()