Jų nenori net patys rusai. Neįtikėtina, kas atvyko iš Š. Korėjos (Video) ()
Rusai prisipažįsta, kad „nenori su tuo dirbti“.
Visi šio ciklo įrašai |
|
Prisijunk prie technologijos.lt komandos!
Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.
Sudomino? Užpildyk šią anketą!
Dėl vis gilėjančio techninės įrangos trūkumo Rusija vis daugiau sprendimų importuoja iš Šiaurės Korėjos. Vienas iš pavyzdžių – „Type 73“ kulkosvaidžiai, leidžiantys rusams kompensuoti PK/PKM kulkosvaidžių trūkumą.
Rusams, matyt, pritrūko PK/PKM kulkosvaidžių, skirtų 7,62x54 mm R šoviniui, todėl jie yra priversti naudoti Šiaurės Korėjos „Type 73“ kulkosvaidžius, kurių reputacija tarp rusų yra gana prasta.
Jie kritikuoja bendrą „ginklo keistumą, neįprastą išvaizdą ir 15-16 kg svorį“. Viename iš įrašų rusas prisipažįsta, kad „nenori su tuo dirbti“.
A Russian examines a North Korea Type 73 GPMG at a range.
— Matthew Moss | Historical Firearms (@historicfirearm) December 22, 2024
More on these here: https://t.co/MGPvaUc2wn
H/T - Deni. #UkraineRussiaWar #SALW #NorthKorea pic.twitter.com/emfNHoW02S
|
Šiaurės Korėjos kariuomenėje 1973 m. pradėtame naudoti kulkosvaidyje „Type 73“ apjungti sovietinio kulkosvaidžio PK ir Čekoslovakijos „Vz. 52“ bruožai. Šis unikalus elementų derinys taip pat suteikia jam vizualinį panašumą į gerai žinomą britų ginklą „Bren“.
Žinomas šaulių ginklų ekspertas Ianas McCollumas sakė, kad tuo metu KLDR valdęs Kim Ir Senas buvo didelis Čekoslovakijos šaulių ginklų dizaino gerbėjas.
Vis dėlto neaišku, kodėl Rusija, kuri savarankiškai gamina kulkosvaidžius „PKP 6P41 Pečeneg“ ir turi didžiules sovietinių PKM ir PK atsargas, norėtų turėti šiuo atveju nereikalingą Šiaurės Korėjos kulkosvaidį. Anot leidinio „Defense Express“, kulkosvaidį „Type 73“ galima laikyti pasenusiu, nes devintajame dešimtmetyje jį pakeitė naujesnis „Type 82“ modelis.
Tikėtina, kad „Type 73“ yra vieno iš Š. Korėjos ir Rusijos susitarimų, pagal kurį pastaroji buvo įsipareigojusi įsigyti Šiaurės Korėjos ginklų, dalis.