Rusija keičia planus. „Startuoja nauja strategija.“ Kas žinoma (Video)  ()

Kiek laiko priešas pasiruošęs kautis?


Ch-101
Ch-101
© Командування Повітряних Сил ЗСУ/Air Force Command of Ukrainian Armed Forces (license), CC BY 4.0 | https://commons.wikimedia.org/wiki/File:Russian_Kh-101_missile_shot_in_Vi

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Rusija jau kelis mėnesius kaupia raketų atsargas ir tai rodo, kad ji neketina greitai baigti karo prieš Ukrainą. 

Nacionalinio saugumo ir gynybos tarybos Kovos su dezinformacija centro vadovas Andrijus Kovalenko per „24 kanalą“ sakė, kad, atsižvelgiant į Rusijos veiksmus, ji planuoja kovoti visus 2025 m.

Anot jo, šiuos planus galima pakeisti tik išjungiant priešišką logistiką ir apribojant jos sąjungininkų ekonomines galimybes. Kalbant apie karą, ar greitai jis baigsis, A. Kovalenko mano, kad to nebus. Anot jo, tinklaraštininkai šią informaciją tiesiog išpūtė. A. Kovalenko pažymėjo, kad Rusija aktyviai kaupia raketų atsargas jau nuo vasaros. Priešas ir toliau gamina raketas Ch-101 ir „Kalibr“.

[EU+Kuponai] Galingos vėjo jėgainės tik nuo 106,39€! Pasigaminkite elektros patys. Paskutiniai vienetai
20510 17

Nuostabiai gera kaina

Specialūs kuponai

Iš Vokietijos greitas ir saugus pristatymas

Aukščiausia kokybė

Labai ribotas kiekis

Išsamiau

„Iskander“ situacija yra sudėtingesnė dėl sankcijų, tačiau Rusija vis dar randa būdų, kaip gauti reikiamus komponentus. Šis procesas tapo daug sudėtingesnis ir ilgesnis.

„Priešas turi sukaupęs pakankamai raketų, kad galėtų smogti energetikos infrastruktūrai visą žiemą. Ši strategija buvo vykdoma nuo vasaros. Ukraina savo ruožtu yra pasiruošusi tokioms atakoms ir turi pakankamai resursų jas neutralizuoti“, – pažymėjo A. Kovalenko.

 

Rusija taip pat turi balistinių raketų, ypač KN-23 (pagamintų Šiaurės Korėjoje). Rusai bando jas pritaikyti naudojimui, kad išgelbėtų „Iskander“.

Tuo pat metu, kaip pažymėjo A. Kovalenko, Rusija ir toliau gamina „Kinžal“.

Eksperto teigimu, dėl sankcijų gerokai pasunkėjo modernių raketinių ginklų, orlaivių ir strateginių bombonešių gamyba. Papildomos Rusijos orlaivių skrydžio valandos taip pat išeikvoja jų potencialą.

 

„Kuo daugiau skrydžių, tuo daugiau reikia remonto. Nors priešas turi sukaupęs nemažai raketų, masiniam jų panaudojimui turi ribotus išteklius. Tai taikoma laivynui, bombonešiams ir kitiems vežėjams. Jie negali paleisti daugiau raketų nei anksčiau. Vietoj to rusai pakeičia paleidimo strategiją, pavyzdžiui, per ataką Kyjivo regione“, – aiškino A. Kovalenko.

Rusija į atakuojančius bepiločius orlaivius diegia dirbtinį intelektą.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(1)
(11)
(-10)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()