„Ukrainos žvalgyba skelbia neįtikėtiną žinią.“ Kas nutiks vasario 24 d.  ()

Siekia destabilizuoti situaciją valstybėje.


Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Rusijos propagandistams buvo nurodyta reklamuoti „pergalės“ naratyvus.

Rusijos Federacija ruošiasi paskelbti tariamą „pergalę“ kare prieš Ukrainą iki „apvalios datos“ – 2025 metų vasario 24 dienos. Apie tai „Telegram“ pranešė Ukrainos gynybos ministerijos Vyriausioji žvalgybos valdyba.

„Valstybės agresorės propagandos armija ir specialiosios tarnybos Kremliaus nurodymu didina pastangas kurstyti Ukrainos visuomenės nusivylimą ir destabilizuoti situaciją valstybėje. Įsibrovėliai taip pat organizuoja Ukrainos diskreditavimą tarp valstybių partnerių, teikiančių kritinę karinę pagalbą mūsų saugumo ir gynybos pajėgoms kovoje su okupantais“, – sakoma pranešime.

[EU+Kuponai] „Valentines Day 2025“ išpardavimas! Mažiausios kainos + dovanos. Vaizdo projektoriai, žaidimų ekranai, siurbliai ir kt. Ribotas kiekis
11439 2

„Valentine's Day 2025“ išpardavimas!

Nuolaidų kuponai

Galioja iki 2025-02-14

Iš Europos sandėlių

Iki 2 metų garantijos

1) „ETOE Seal Pro“ - 1080P, 1000 ANSI, Google TV vaizdo projektorius, dovanų „Tronsmart“ belaidė garso kolonėlė

2) „Titan Army C32C1S“ - 31,5 colių, 2K, 240Hz lenktas žaidimų monitorius, dovanų „Tronsmart“ belaidė garso kolonėlė

3) „JIGOO C200“ - rekordinės kainos 350W belaidis dulkių siurblys

Išsamiau

Minėtuose planuose taip pat gali būti kalbama apie „Rusijos pergalę prieš NATO“, nes ilgą laiką Rusijos propaganda karą prieš Ukrainą apibūdino kaip karą su Aljansu.

Kremliaus vadovai nurodė valstybės agresorės Rusijos Federacijos specialiosioms tarnyboms kuo labiau išnaudoti suaktyvėjusias naujosios Amerikos administracijos diplomatines pastangas užbaigti Rusijos ir Ukrainos karą bei dvišalį JAV ir Rusijos delegacijų susitikimą Saudo Arabijoje 2025 m. vasario 18 d., vykdant ardomąsias informacines ir psichologines kampanijas.

 

Vienas pagrindinių Kremliaus propagandos tikslų – legalizuoti RF, kaip civilizuoto pasaulio izoliuoto agresoriaus ir karo nusikaltėlio statusą, parodyti tariamą pasirengimą taikiam konflikto sureguliavimui.

Rusijos specialiosios tarnybos puola visų pirma Ukrainos partnerius Europoje, kurie neatsisako, o priešingai – didina paramą jai. Tokioms Europos vyriausybėms Kremlius naudoja „taikos priešų“ klišę.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(2)
(22)
(-20)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()