470 d.! Tai gali sunaikinti bet kokią kariuomenę  ()

Atskleisti skaičiai, rodantys, kaip biurokratija gali sunaikinti bet kokią kariuomenę.


Asociatyvi nuotr.
Asociatyvi nuotr.
© Ed Marshall (CC BY-SA 2.0) | https://commons.m.wikimedia.org/wiki/File:RAF_Tornado_GR4_Aircraft_During_Operation_Ellamy_-_Flickr_-_Defence_Images.jpg

Prisijunk prie technologijos.lt komandos!

Laisvas grafikas, uždarbis, daug įdomių veiklų. Patirtis nebūtina, reikia tik entuziazmo.

Sudomino? Užpildyk šią anketą!

Kitos savaitės pradžioje JK ministras pirmininkas vyks į JAV pasikalbėti su prezidentu Donaldu Trumpu ir įtikinti jį palaikyti Europos idėją siųsti į Ukrainą taikos palaikymo pajėgas. Po paliaubų jos turėtų apsaugoti pagrindinius miestus ir logistikos centrus. Britai apskaičiavo, kad šias pajėgas sudarytų apie 30 000 karių. Juos saugotų stiprios oro pajėgos, kylančios iš Lenkijos ir Rumunijos oro uostų.

O tuo pat metu, kai britai svarsto karines idėjas suvaldyti Ukrainos konfliktą ir parodyti Rusijai, kad jie turi ką pasakyti, į dienos šviesą iškyla dokumentai, rodantys britų kariuomenės būklę. Ir tai ne tik skaičiai, nes JK atveju svarbiausias veiksnys yra galingas laivynas ir gana geros oro pajėgos. Atrodo, kad problema yra karių įdarbinimas ir kariuomenės stiprinimas Rusijos grėsmės akivaizdoje.

[EU+Kuponai] „Valentines Day 2025“ išpardavimas! Mažiausios kainos + dovanos. Vaizdo projektoriai, žaidimų ekranai, siurbliai ir kt. Ribotas kiekis
10816 2

„Valentine's Day 2025“ išpardavimas!

Nuolaidų kuponai

Galioja iki 2025-02-14

Iš Europos sandėlių

Iki 2 metų garantijos

1) „ETOE Seal Pro“ - 1080P, 1000 ANSI, Google TV vaizdo projektorius, dovanų „Tronsmart“ belaidė garso kolonėlė

2) „Titan Army C32C1S“ - 31,5 colių, 2K, 240Hz lenktas žaidimų monitorius, dovanų „Tronsmart“ belaidė garso kolonėlė

3) „JIGOO C200“ - rekordinės kainos 350W belaidis dulkių siurblys

Išsamiau

Kaip atskleidė JK ginkluotųjų pajėgų ministras Luke'as Pollardas, norinčių stoti į kariuomenę gali būti, tačiau valstybė nenori jais rūpintis. Nuo prašymo stoti į kariuomenę pateikimo iki šauktinio išsiuntimo į pirmuosius mokymus kartais praeina daugiau nei 470 dienų. O tuo tarpu dauguma suinteresuotųjų jau keičia savo gyvenimo planus.

„Naujoji valdžia paveldėjo įdarbinimo krizę. Šios problemos sprendimas buvo mūsų prioritetas“, – sako Pollardas.

Laukia daugiau nei metus, kol įstos į kariuomenę

 

Duomenys tikrai nekelia optimizmo. Per apibendrintą 12 mėnesių laikotarpį nuo 2023 metų rugsėjo iki 2024 metų rugsėjo prasčiausia padėtis buvo Karališkosiose oro pajėgose (RAF), kur vidutinis laukimo laikas buvo 301 diena. Į karinį jūrų laivyną ar jūrų pėstininkų gretas patekti buvo šiek tiek greičiau, nes čia kandidatas turėjo laukti 279 dienas, kol bus svarstomas jo prašymas, o tai buvo 30 dienų ilgiau nei sausumos kariuomenėje.

„Kai kuriems kandidatams procesas vyksta daug greičiau, kiti ilgai laukia dėl tokių veiksnių, kaip medicininių įrašų laukimas, saugumo patikrinimai ir būtinybė suderinti pagrindinį mokymą su specializuotu profesiniu mokymu“, – rašoma „British Armed Services Journal“.

 

Blogiausia situacija oro pajėgose buvo 2021 ir 2022 metais, kai kandidatai turėjo laukti vidutiniškai 463 dienas, kol bus priimti į kariuomenę. Dabartinė JK valdžia žada, kad stengsis padaryti viską, kad šie terminai sutrumpėtų ir nebeatbaidytų jaunų žmonių, norinčių savo ateitį sieti su kariuomene.

Pasidalinkite su draugais
Aut. teisės: MTPC
MTPC
(12)
(1)
(11)
MTPC parengtą informaciją atgaminti visuomenės informavimo priemonėse bei interneto tinklalapiuose be raštiško VšĮ „Mokslo ir technologijų populiarinimo centras“ sutikimo draudžiama.

Komentarai ()